Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů
Náborové akce
Financování sportu z
České olympijské nadace
Informace pro rodiče

"Můj první gól"
Nábor mladých
fotbalistů a fotbalistek
Hledáme nové trenéry mládeže Hledáme pořadatele
Další informace
Nová fotografie
Jubilanti Honza Krajčovič a Zdeněk Orság
22..4.2018
Aktualizace
NOVÉ ČLÁNKY
24.04.2018
23.04.2018
22.04.2018

Kalendář článků
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       FC Slavoj Olympia Bruntál vznikl spojením dvou dlouholetých bruntálských fotbalových klubů
FC Slavoj Bruntál a TJ Olympia Bruntál dne 1.7.2014.

Jan Urban (předseda FC SO Bruntál) Aktuální fotbalové tabulky
(IS FAČR)
 KP muži |  I.B/sk.A |  KP SD |  KP MD |  KP SŽ |  KP MŽ |  OP MŽ

odehrané zápasy FC Slavoj Olympia Bruntál

téma ​Mladší dorost smetl lídra
Vydáno dne 27. 03. 2018 (96x zobrazeno)

FC SO ml.dorost  - MFK Havířov  5:0 (2:0)
Hned v úvodním jarním utkání narazili naši kluci na lídra soutěže z Havířova. 
Jenže na hřišti to vypadalo, že postavení v tabulce je opačné. 
Od začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a dostávali se do slibných příležitostí. Dařila se nám kombinace a bylo jen otázkou času, kdy "to tam spadne". Švéda nejdříve dělovkou orazítkoval břevno hostující branky, ale ve 12.minutě nás poslal do vedení Zapletal, který využil zmatku v pokutovém území hostí. Nadále jsme byli lepším týmem a pohlednou hrou jsme bavili diváky. Dvougólóvé vedení nám zajistil ve 39. minutě Bouchal, který využil pěknou přihrávku Slavíka.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma ​Béčko dovezlo tři body z Hoštic
Vydáno dne 27. 03. 2018 (110x zobrazeno)

Slavia Malé Hoštice - FC SO Bruntál "B"  1:4 (0:1)
Úvodní  utkání jarní části sezóny má za sebou naše rezerva. Přijeli jsme v nekompletní sestavě, ale na hřišti to nebylo vůbec znát.
Hned ve 2.minutě se po dlouhém Šidlákově výhozu dostal do brejkové situace Hendrych a ten nás poslal do vedení. Těžký terén komplikoval oběma týmům kombinační hru. K vidění byla řada soubojů a především domácí spoléhali na nakopávané míče. Několikrát jsme měli i štěstí, když už nás nezachránil skvěle chytající Šidlák, pomohla nám střelecká nemohoucnost domácích hráčů. Také my jsme měly šance, ale chyběl nám klid v koncovce.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Ve vlaku se našla taška - čí asi je ?
Vydáno dne 26. 03. 2018 (90x zobrazeno)

Dobrý den pane Urbane. Předem se omlouvám za obtěžování Vaší osoby, ale nevím na koho jiného se obrátit. Dne 25.03.2018 zřejmě některý chlapec cestoval z tréninku a nechal ve vlaku sportovní tašku s logem FC Slavoj Olympia Bruntál. Proto jsem usoudila, že navštěvuje právě tento klub. Prosím o zveřejnění na vašich stránkách, že se našla ve vlaku sportovní taška a nachází se v Olomouci na hlavním nádraží na nálezech a ztrátách.
Ještě jednou se velmi omlouvám, ale mám syna, který hraje za 1. HFK Olomouc a přijít mi domů z tréninku bez věcí, tak ho přetrhnu jako hada. Přeji Vám krásný den a mnoho úspěchů ve Vaší práci.

S pozdravem Marcela Linková - mezinárodní pokladní.

          

P.S. Paní pokladní jsem poděkoval. Doufám, že zapomětlivec si tašku vyzvedne a paní pokladní osobně poděkuje.
Jan Urban, předseda FCSO 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )


téma Ve velkém okresním derby se body musely podělit
Vydáno dne 20. 03. 2018 (180x zobrazeno)

Hned první jarní kolo krajského přeboru v neděli odpoledne naservírovalo velkou lahůdku. Na umělé trávě v Krnově se sehrálo velké derby. Přijel totiž Bruntál. Zápas nakonec dospěl k remíze 1:1.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Mladší žáci v přípravě
Vydáno dne 17. 03. 2018 (103x zobrazeno)

Dvěma zápasy minulou sobotu doma na umělé trávě proti Vrbnu pod Pradědem a ve čtvrtek na hřišti okresního rivala z Krnova zahájili mladší žáci FC SO Bruntál přípravu utkání na nadcházející jarní část krajského přeboru.

FC SO Bruntál - Sokol Vrbno pod Pradědem 3:3 (0:3)
První jarní utkání venku začali lépe v sobotním dopoledni hosté z Vrbna, kteří byli po celý první poločas aktivnější a hlavně efektivnější. Domácí zaostávali a Vrbenští si postupně vytvořili do přestávky až tříbrankový náskok. Od začátku druhého poločasu se začali karty otáčet. Ne zcela kompletní domácí získali herní a hlavně fyzickou převahu a to jim přinášelo i šance. Hetrick střelecky nabuzeného Pešata pak přinesl po skončení spravedlivou remízu 3:3.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Mladší přípravka zahájila přípravu na jarní část vítězstvím nad Sigmou Olomouc
Vydáno dne 16. 03. 2018 (164x zobrazeno)

Naše mladší přípravka roč.2009 přijala pozvání od ligového týmu Sigmy Olomouc a zavítala do tréninkového centra Heyrovského.
Po dlouhé čtyřměsíční halové sezóně tak naši borci odehráli za krásného počasí své první venkovní utkání. Utkání proti kvalitnímu soupeři se našim malým fotbalistům velmi povedlo a po většinu utkání udávali tempo zápasu. Po zápase hraném 4x20 minut se tak mohli radovat z vítězství hráči Fc Slavoj Olympia Bruntál. Důležitější než vítězství však byla předvedená hra se spoustou krásných kliček, nahrávek a nádherných branek.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )


téma Upozornění - platba FAČR a členských příspěvků
Vydáno dne 13. 03. 2018 (107x zobrazeno)

Upozorňujeme trenéry a vedoucí všech mužstev, aby si do konce měsíce března prověřili, zda všichni jejich hráči mají zaplacen FAČR na rok 2018, týká se to především hostujících hráčů z jiných klubů.

Dále připomínáme , že také do konce března by měly být uhrazeny členské příspěvky.


( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Poslední přípravy jsou za námi
Vydáno dne 13. 03. 2018 (210x zobrazeno)

FC SO Bruntál - Rapotín  8:0 ( 1:0)
K předposlednímu přípravnému utkání zavítal na naši umělou trávu soupeř z Rapotína, který hraje olomoucký KP. Od úvodního hvizdu jsme byli jasně lepší a soupeře téměř k ničemu nepustili. Bohužel převahu jsme dokázali vyjádřit pouze brankou Dohnálka, který se prosadil hlavou po standardní situaci. Málo jsme stříleli , centry ze stran nepřicházely a když už jsme měli zakončit , zbytečně jsme chtěli akce "vyšperkovat". 
Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním tyto chyby napravit , hru jsme zjednodušili a také díky tomu , že soupeř dohrával pouze v deseti jsme se gólově prosadili.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Mladší přípravka C - bedna v Bílovci
Vydáno dne 12. 03. 2018 (114x zobrazeno)

Turnaj v Bílovci 4.3.2018

Halový turnaj v Bílovci, roč.2011 a mladší. Obsadili jsme 3. a 6. místo.  Dne 4.3.2018 jsme se zúčastnili halového turnaje v Bílovci.
Celkem se zúčastnilo sedm mužstev, hrál každý s každým, systém hry 4+0. Postavili jsme tým červených a bílých, obě mužstva odehrála kvalitní utkání, plné osobních soubojů, ve kterých měli šanci ukázat, jak na tom jsou po fyzické stránce a hlavně té fotbalové. Ve všech zápasech tomu tak i bylo, hráči i hráčky ukázali nač momentálně mají, plnili si své určené úkoly a drželi se svých pozic ve hře, jen těch neproměněných šancí litovali sami hráči i trenéři. S předvedenou hrou jsme byli všichni spokojeni. Zaslouženým vítězem turnaje se stala 1.FC Poruba, která neztratila ani bod a své soupeře přehrála po všech stránkách. Všechny naše svěřence musíme ještě jednou moc pochválit za předvedené výkony a samotnou hru v turnaji, i naše fanoušky a rodiče ☺. 

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Mladší přípravky FC SO ovládly poslední přebor
Vydáno dne 09. 03. 2018 (155x zobrazeno)

Bruntál – Závěrečným letošním mládežnickým turnajem v halové kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2018“ bylo v sobotu 3. března v bruntálské sportovní hale klání kategorie mladší přípravky. 
​Z původních deseti týmu nakonec bojovalo o titul nejlepšího halového týmu okresu systémem každý s každým celkem osm družstev mladší přípravky. Slušně zaplněná bruntálská hala mohla od rána sledovat zajímavá utkání a velmi nadšené a bojovné výkony všech malých hráčů, kteří se na palubovce haly postupně představili a nechali na ní všechny síly.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )


téma Starší přípravka na OP v hale druhá
Vydáno dne 28. 02. 2018 (162x zobrazeno)

Bruntál – Předposlední letošní mládežnický turnaj v halové kopané O přeborníka OFS Bruntál 2018 se odehrál v sobotu 24. února ve sportovní hale v Bruntále. O titul nejlepšího halového týmu okresu zápolilo osm družstev kategorie starší přípravky. Překvapivým, ale zaslouženým vítězem se stali fotbalové naděje Sokola Brantice, které za se bou nechali všechny velké oddíly okresu.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Spolupráce Bruntál - Štúrovo
Vydáno dne 27. 02. 2018 (205x zobrazeno)

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Ve Štúrově výhra 5:2
Vydáno dne 26. 02. 2018 (271x zobrazeno)

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Mladší žáci na OP v hale čtvrtí
Vydáno dne 21. 02. 2018 (178x zobrazeno)

Bruntál – Už čtvrtý mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2018“ se uskutečnil v sobotu 17. února ve sportovní hale v Bruntále.
Devět účastníků zápolilo náročným systémem každý s každým o titul nejlepšího halového týmu okresu kategorie mladších žáků pro rok 2018. Celý turnaj přinášel od začátku utkání až překvapivě velmi dobré úrovně a i vzácně vyrovnané výsledky.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Mrkvička Cup 2018: mladší přípravka C 3. místo
Vydáno dne 20. 02. 2018 (175x zobrazeno)

1. ročník Mrkvička Cupu 11.2.2018
Konečně jsme se dočkali vlastního turnaje. Pořádali jsme 1. ročník Mrkvička Cupu a těšili jsme se na něj s očekáváním prvního umístění na bedně.
První zápas černých ovšem naše očekávání poněkud zmírnil. Kylešovice přijely jenom v šesti hráčích, z toho dva z nich byli na své první zápasové konfrontaci. Slavojáci ovšem ukázali, že zápasy v časných hodinách jim dobře nedělají a darovali soupeři důležitý bod. 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma ​Další výhra v přípravě
Vydáno dne 19. 02. 2018 (257x zobrazeno)

FCSO Bruntál - FC Baník Ostrava U-19  3:1 (2:0)
Hráno na umělé trávě v Bruntále.

Branky: Adamovský, Furik, Mako

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma ​Další příprava mužů - spokojenost napůl
Vydáno dne 12. 02. 2018 (336x zobrazeno)

FCSO - Nové Sady 0:0
Druhé přípravé utkání našich mužů s divizními Novými Sady v sobotu 10.2. na umělé trávě v Bruntále přineslo rychlý kombinační fotbal, kterému chyběli jen branky.
Obě mužstva výborně bránila a bezchybní byli i oba brankáři.
Trenér Mura tak byl nespokojen jen s absencí některých hráčů.Na průběhu se podepsala i lehká zranění Dohnálka a Orsága, která snad nebudou vážná.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

index | 21-40 | předchozí | následující | Celkem 913 článkůJazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

www.mubruntal.cz

 

Základní informace

sídlo
FC Slavoj Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12430

číslo účtu
KB Bruntál
107-7869350287/0100

IČO: 02999293

kontakt
Předseda FC - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Kde nás najdete

Tréninky / zápasy
24.04.2018:
12.04.2018:
28.03.2018:
28.02.2018:
21.11.2017:
Odkazy

stránky staršího dorostu


stránky mladších žáků (Facebook)


stránky mladší přípravky


www.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.olympiabruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.cz

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
.