Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů
Náborové akce
Financování sportu z
České olympijské nadace
Informace pro rodiče

"Můj první gól"
Nábor mladých
fotbalistů a fotbalistek
Hledáme nové trenéry mládeže Hledáme pořadatele
Další informace
Kalendář článků
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Zobrazeno: 15 (z celkem 51 nalezených)

| 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-51 |

téma Fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál první a šestí na halovém turnaji ve Šternberku
Vydáno dne 30. 11. 2017 (335x zobrazeno)

V neděli 26.11.2017 se naši hráči zůčastnili halového turnaje ve Šternberku, který byl určený pro chlapce ročníku narození 2009 a mladší. 
Pro fotbalisty FCSO Bruntál to byl již třetí halový turnaj v řadě. V předchozích týdnech přivezli naši hráči první místo z turnaje v Nezamyslicích a čtvrté místo z turnaje v Olomouci. Vzhledem k velkému počtu chlapců v této kategorii si mohli dovolit bruntálští postavit dva týmy a to bílý a modrý tým. Bílý tým stejně jako v minulých turnajích poměrně lehce prošel základní částí i semifinálovým utkáním a dokráčel tak opětovně až do finále. 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Start na Lord Cupu 2017 v Rýmařově se naší starší přípravce vydařil
Vydáno dne 27. 06. 2017 (332x zobrazeno)

Rýmařov – Osmnáctý ročník tradičního velkého mezinárodní fotbalového turnaje žáků U 11 „Lord Cup 2017“ se uskutečnil minulou neděli v Rýmařově. Rýmařovskou Jiskrou organizačně skvěle připraveného turnaje se zúčastnilo celkem 14 mužstev ze Slovenska, Polska, Česka a nescházeli na něm ani naší mladí fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál z družstva starší přípravky. 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma ​Poslední utkání sezóny hráčům U 11 nevyšlo
Vydáno dne 20. 06. 2017 (256x zobrazeno)

Poslední utkání letošního ročníku okresního přeboru starších přípravek sehráli naší mladí fotbalisté  z družstva U 11 minulou sobotu.
Vítěz okresního přeboru skupiny A, Slezan Jindřichov a suverénní vítěz skupiny B, FC Slavoj Olympia sehráli na neutrálním hřišti v Krnově rozhodující utkání o přeborníka okresu Bruntál pro SR 2016/2017 a postup  do krajského finále. Naší mladí hráči začali hned od začátku aktivně a vytvořili si převahu. 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma ​Starší přípravka úspěšně ukončila soutěž
Vydáno dne 14. 06. 2017 (278x zobrazeno)

Široká Niva - FC SO Bruntál „A“ 1:19 (0:11)
FC SO Bruntál „B“ – FC SO Bruntál „A“ 1:14 (0:6)

Dvěma zápasy v sobotu a úterý končilo družstvo starší přípravky U „11“ soutěž okresního přeboru  skupiny „B“ a po dvou výhrách udrželo stoprocentní úspěšnost po celý soutěžní ročník bez jediné ztráty bodů.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma ​Starší přípravka zkoušela na turnaji s žáky
Vydáno dne 06. 06. 2017 (226x zobrazeno)

Fotbalového turnaje mladších žáků ve Světlé Hoře se v neděli zúčastnili naší mladí fotbalisté z družstva starší přípravky U 11. 
Soupeře měli v o dva roky starších týmech Juventusu Bruntál „A“ a „B“, Světlé Hory a Staré Vsi. Naší mladší fotbalisté se starších soupeřů nezalekli a sehráli velmi dobrá utkání.
V úvodním je čekal Juventus Bruntál „B“ a po vyrovnaném průběhu nepadl gól ani a jedné straně. Ve druhém se mladí fotbalisté FC SO Bruntál střeli s Juventusem Bruntál „A“ a také tady podali naší hráči proti starším a vyspělejší soupeřům výborný výkon a po remíze 0:0 se body opět dělily. Ve třetím utkání turnaje nastoupili naší hráči proti Světlé  Hoře a po dobrém kombinačním výkonu zvítězili zásluhou branek Pešata 2, Kutláka 2 a Šuty hladce 5:0. V posledním utkání turnaje se naší mladí hráči střetli se Starou Vsi a vítězství by je posadilo na druhou příčku.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma ​Vítězné tažení naši mladí fotbalisté v derby nepřerušili
Vydáno dne 02. 06. 2017 (306x zobrazeno)

Na hřišti městského rivala Juventusu Bruntál pokračovali ve středu naší mladí fotbalisté z družstva starší přípravky  „A“ v soutěží okresního přeboru a vítězstvím si mohli již tři kola před koncem zajistit celkové prvenství. 
Utkání začali hráči SO velmi dobře  a rychle se dostali do tříbrankového vedení. V dalším průběhu prostřídali sestavu a hra se začal vyrovnávat. Domácí srdnatě bojovali o každý míč a chtěli s favoritem uspět. Výsledek se přeléval z jedné strany na druhou a do poločasu jej stihl Juventus čtyřmi góly v řadě otočit na svou stranu.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Mladí fotbalisté SO Bruntál vyprovodili Sigmu do ligy
Vydáno dne 29. 05. 2017 (308x zobrazeno)

Úspěšný týden zakončili mladí fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál z družstva starší přípravky U 11 v neděli výjezdem do Opavy, kde od 13.00 hodin sehráli přátelské utkání s ligovým domácím týmem v počtu hráčů 7 + 1 a poté vyprovodili hráče SFC Opava a Sigmy Olomouc k důležitému poslednímu utkání letošní druholigové sezóny.
 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Starší přípravka kráčí za vítězstvím v soutěži
Vydáno dne 29. 05. 2017 (242x zobrazeno)

Za vítězstvím v soutěží okresního přeboru starších přípravek U 11 skupiny „B“ vykročili naší mladí fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál v minulém týdnu dvěma vítězstvími na bruntálské umělé trávě, kde nejprve ve čtvrtek zdolali svého největšího rivala v boji o první místo, Jiskru Rýmařov a v sobotním dopolední pak hladce přehráli Břidličnou.
 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Další dvě vítězství naší starší přípravky
Vydáno dne 16. 05. 2017 (289x zobrazeno)

V soutěží okresního přeboru pokračovali mladí fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál „A“ z družstva starší přípravky v minulém týdnu dvěma zápasy.
V týdnu si poradili v dohrávaném utkání s týmem Sokola Vrbno pod Pradědem a v neděli pak přehráli v dalším kole soutěže bojovný tým Horního Benešova. 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Starší přípravka konečně zahájila sezónu
Vydáno dne 08. 05. 2017 (290x zobrazeno)

FC SO Bruntál „A“ – FK Nové Heřminovy 17:2 (7:2)
Až minulou neděli dopoledne zahájili po několika odložených utkáních jarní sezónu naší mladí fotbalisté U 11 z družstva starší přípravky. Úvodního soupeře měli naděje FC SO na bruntálské umělé trávě v týmu Nových Heřminov.
Domácí měli od začátku až do konce velkou převahu a snaživého soupeře po celý zápas jasně přehrávali herně i střelecky. Naší hráči předváděli pěkný kombinační fotbal a po pěkných akcích stříleli i góly. Konečný výsledek tak vyzněl jednoznačně pro domácí celek, který drží bez ztráty tříbodové vedení před Rýmařovem.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Starší přípravka má 5.místo na turnaji v Jeseníku
Vydáno dne 16. 04. 2017 (373x zobrazeno)

Bruntál – Velikonočního turnaje žáků U 11 se na velký pátek  14. dubna v Jeseníku zúčastnili naši mladí fotbalisté z družstva starší přípravky. 
Soupeře měli naše fotbalové naděje v týmech FK Krnov, Jiskra Rýmařov, FK Lanškroun, FK Jeseník, FK Šumperk, SK Řetězárna Česká Ves, TJ Vidnava, FK Mikulovice a TJ Šumperk. Celý výborně připravený turnaj se hrál systémem každý s každým a přinášel zajímavá a vesměs vyrovnaná utkání kvalitní úrovně.
Naší hráči v sestavě Jan Matlák, Marek Hofmann, Adam Bryndáč, Dominik Šuta, Adam Čmiel, Marek Procházka, Adam Šidlák, Dezider Rajs, Matyáš Hanus, Filip Pešat, Florián Višna a Jonáš Burik vstoupili do utkání zápasem s okresním rivalem z Krnova.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Naši mladí fotbalisté vyhráli turnaj v Olomouci
Vydáno dne 04. 04. 2017 (357x zobrazeno)

Olomouc – Velmi dobře připraveného a kvalitně obsazeného turnaje starších přípravek se o minulém víkendu v olomouckých Nových Sadech zúčastnili mladí fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál. Mezi dvanácti účastníky jihomoravského regionu startovali bruntálské fotbalové naděje jako jediný zástupce  severní Moravy a dávali o sobě náležitě vědět. Pořadatelé rozdělily mužstva do dvou šestičlenných skupin, kde se bojovalo systémem každý s každým o čtyři postupová místa do play off a nasazení do utkání o konečné pořadí.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma ​Starší přípravka r.2007 si veze třetí místo ze Šternberka
Vydáno dne 06. 03. 2017 (392x zobrazeno)

V sobotu 4.3.2017 se st. přípravka FC Slavoj Olympia Bruntál r.2007 zúčastnila turnaje ve Šternberku.
Turnaje se zúčastnilo 6 týmů, hrálo se systémem každý s každým, hrací doba 18 min. První zápas jsme prohráli z pozdějším vítězem SK Uničov v poměru 1:3. Na druhý zápas se kluci z prohry dali dohromady a porazili SK Hranice 4:2. Ve třetím zápase jsme porazili Slovan Černovír 3:0 a pokračovali jsme šňurou vítězství i ve čtvrtém zápase, kde si kluci poradili týmem FC Zlín 4:1. V posledním zápase jsme se utkali z domácím týmem o 2. místo, ale tento zápas jsme úplně nezvládli a prohráli jsme vysoko 0:7. I tak kluky musím pochválit za předvedenou hru po celý turnaj.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Starší přípravka ve Šternberku čtvrtá na Holzberg cup (Juventus Bruntál) první místo
Vydáno dne 31. 01. 2017 (503x zobrazeno)

21.1.2017 - turnaj Šternberk r.2007 a ml. - 4. místo:
Hrálo se na dvě skupiny, kde jsme ve skupině porazili 1.OMK Šternberk 08 - 4:1, Fut. Čelechovice - 2:0, SK Loštice - 2:0 a FK Slavonín - 3:2, do semifinále jsme ze skupiny postoupili z prvního místa, kde jsme po nerozhodném výsledku v normalním hracím čase (3:3) prohráli na penalty se Slávií Opavou a o třetí místo jsme prohráli se soupeřem ze skupiny FK Slavonín 2:0.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma ​V Albrechticích slavil vítězství FC SO Bruntál
Vydáno dne 22. 01. 2017 (590x zobrazeno)

Město Albrechtice – Třetí ročník halového turnaje v kopané starších přípravek U 11 „Česká pojišťovna Cup 2017“ uspořádal v sobotu 21. ledna ve sportovní hale základní školy Město Albrechtice oddíl Avízo Město Albrechtice.
Kvalitně obsazeného turnaje se zúčastnili i naší mladí fotbalisté z družstva starší přípravky U 11. Deset mužstev bruntálského, krnovského a ostravského regionu bylo rozděleno do dvou skupin a systémem každý s každým se bojovalo o postup do semifinále a nasazení do utkání o konečné pořadí.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )
| 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-51 |Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

www.mubruntal.cz

 

Základní informace

sídlo
FC Slavoj Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12430

číslo účtu
KB Bruntál
107-7869350287/0100

IČO: 02999293

kontakt
Předseda FC - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cstv.bruntal@iol.cz

Tréninky / zápasy
21.11.2017:
09.11.2017:
24.10.2017:
23.10.2017:
23.10.2017:
23.10.2017:
01.09.2017:
20.07.2017:
Odkazy

stránky staršího dorostu


stránky mladších žáků (Facebook)


stránky mladší přípravky


www.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.olympiabruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.cz

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce (GNU GPL).
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
.