Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

Vydáno dne 23. 10. 2017 (15x zobrazeno)

V dalším utkání krajského přeboru mladších žáků hostili v nedělním nevlídném deštivém poledni na hřišti v Moravskoslezském Kočově naší mladí fotbalisté celek MFK Karviná a po skončení si připsali vysoké vítězství v poměru 10:1.
Hosté v úvodních minutách zlobili a snažili se dostat před domácí bránu. Naší hráči si ale vytvářeli více šancí a výsledkem byl vedoucí gól. Hosté měli v úvodu zápasu  dostatek sil a po necelé čtvrthodině dokázali vyrovnat. Domácí ale získávali stále více převahu a do přestávky dvěma góly strhli vedení na svou stranu.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Naši mladší žáci v soutěžích kraje a okresu
Vydáno dne 16. 10. 2017 (59x zobrazeno)

V soutěží krajského a okresního přeboru pokračoval v minulých čtrnácti dnech tým mladších žáků FC Slavoj Olympia Bruntál.

téma ​Naši mladší žáci se dvěma porážkami
Vydáno dne 27. 09. 2017 (70x zobrazeno)

V soutěží krajského přeboru a okresního přeboru pokračoval tým mladších žáků FC SO Bruntál B v minulém týdnu dvěma zápasy a v obou nebyl úspěšný.

téma Mladší žáci se dvěma vítězstvími
Vydáno dne 19. 09. 2017 (83x zobrazeno)

Další dvě mistrovská utkání sehráli ve svých soutěžích mladší žáci FC Slavoj Olympia Bruntál a v obou byli úspěšní

téma Mladší žáci v dalších utkáních
Vydáno dne 12. 09. 2017 (83x zobrazeno)

V pátek „B“ tým a v neděli „A“ tým mladších žáků pokračovaly v mistrovských soutěžích okresního a krajského přeboru.

téma Mladší žáci derby nezvládli
Vydáno dne 11. 09. 2017 (83x zobrazeno)

FC SO Bruntál - FK Krnov 6:8 (2:4)
V dalším utkání krajského přeboru mladších žáků hostili naší mladí fotbalisté ve středu v rámci okresního derby celek Krnova. Domácí začali dobře a hned po necelých dvou minutách šli do vedení. V dalším průběhu ale přišli chyby v velké obraně a hlavně hostující Hrancová jí pořádně větrala. Hosté tak otočili výsledek na 4:1 ve svůj prospěch, který stačili naší hráči do poločasu ve 28. minutě jen korigovat Raabem.

téma ​Mladší žáci pokračovali v soutěžích
Vydáno dne 04. 09. 2017 (111x zobrazeno)

V soutěží krajského a okresního přeboru pokračovali minulou v sobotu a neděli mladší žáci FC Slavoj Olympia Bruntál.

téma Mladší žáci navázali na vítězství v Ostravě
Vydáno dne 29. 08. 2017 (118x zobrazeno)

FC SO Bruntál – Brušperk 9:2 (2:2)
Po vítězství v úvodním podzimním utkání na hřišti Ostravy – Jih nastoupili minulou neděli mladší žáci FC SO na domácím hřišti v Moravskoslezském Kočove proti Brušperku.
Naší hráči si od začátku vytvořili převahu, ale hosty držel výborný gólman. Brušperk byl velmi nebezpečný v útočné fázi, kde se předváděli jejich šikovní útočníci. To také hostům přineslo vedoucí gól už ve 2.minutě. Domácí dokázali odpovědět o dvě minut později Višňou, ale další šance nedokázali využít.

téma Mladší žáci šestí na turnaji v Trnavě
Vydáno dne 14. 07. 2017 (170x zobrazeno)

Poslední předprázdninovou akci našich mladších žáků  byl kvalitně obsazený turnaj LOKO CUP 2017 v Trnavě. Jako rozloučení s úspěšnou sezonou jsme startovali na turnaji, kde našimi soupeři byli Lokomotiva Trnava, Spartak Trnava, Inter Bratislava, ŠFK Sereď, Dynamo Lvov A+B, SK Baťov, Górnik Zabrze.

téma ​Mladší žáci hodnotí sezonu 2016/2017
Vydáno dne 10. 07. 2017 (177x zobrazeno)

Úspěchem skončila sezóna mladších žáků na všech úrovních. Hráli jsme dvě soutěže, ve kterých jsme zanechali velmi dobrý dojem, kde naše výsledky a konečné umístění ukazují jak silný tým jsme měli.
Okresní  přebor jsme vyhráli bez ztráty bodu a v krajském přeboru nám jen těsně unikla medailová umístění. Celoroční práce společně s přístupem našich hráčů ukazovala, jak dobrou máme mládež, a také velký potenciál do budoucna.

téma ​Mladší žáci vezou z Frýdlantu 3 body
Vydáno dne 16. 05. 2017 (252x zobrazeno)

Frýdlant - FCSO Bruntál 1:6
Po výhře starších žáků jsme na velmi slušný, ale mokrý trávník nastoupili velmi nažhaveni a od první minuty jsme šli za třemi body. Rychlý míč byl pro nás výhodou a naše kombinace vedli k šancím, které jsme od 5 minuty začali proměňovat. Soupeř hrál také velmi slušně a přidával i tvrdou hru, kterou naši kluci ustáli a hlavně také ukázali že umí hrát do těla.

téma FK Havířov - FC SO Bruntál (mladší žáci A) 7:2
Vydáno dne 18. 04. 2017 (249x zobrazeno)

V sobotu 15.4.  jsme vyjeli na horkou půdu do Havířova. Těžké utkání jsme museli odehrát bez stabilního golmana a náš náhradní se na tým doslova vykašlal.
Do brány byl vyslán Štěpa Flekač, který se role zhostil velmi dobře, ale velkému náporu od havířovských se neubránil jako celý tým. Soupeř hrál se svými hráči, kde čtyři dosahovali výšky našeho trenéra velmi běhavý a tvrdý fotbal. Po dvou obdržených gólech jsme začali i my tlačit na soupeře a po několika slušných šancích jsme snížili na rozdíl gólu. Bohužel to bylo do poločasu od nás vše a Havířov přidal na poločasové skóre 4:1.

téma Mladší žáci FC SO Bruntál - FK Brušperk 6:3
Vydáno dne 10. 04. 2017 (268x zobrazeno)

V prvním domácím zápase jsme přivítali soupeře z Brušperku. Od prvního hvizdu jsme věděli, že zápas bude náročný fyzicky, ale naši kluci se vypořádali s hodně agresivním soupeřem nejlépe jak mohli.
Při kombinaci a vysokém tempu, které kluci předváděli byl protivník pořád gólově pozadu. Naše šance jsme sice neproměňovali stejně jako minulý týden, ale dva góly na začátku zápasu nám dodaly sebevědomí a přes několik šancí soupeře jsme poločas vyhráli 3:1.

téma Baník Ostrava B - FCSO Bruntál 3:10 (mladší žáci)
Vydáno dne 04. 04. 2017 (266x zobrazeno)

Po smolném zápase v Novém Jičíně, kde jsem odehráli první zápas jara v improvizované sestavě s krutou porážkou, jsme vyjeli na zápas s Baníkem Ostrava.
Po podzimním utkání doma, které jsme vyhráli o gól, se celý mančaft těšil na odvetu. Soupeř hrál s mladými, ale velmi šikovnými hráči, kteří svou kvalitu ukazovali ihned po úvodním hvizdu. Naši kluci nenechali nic náhodě a na velmi malém hřišti podávali od začátku výkon, který musíme jako trenéři ocenit. Kombinací s bojovností a neustálým tlakem na míč, jsme byli silným protivníkem a tvořili si spoustu šancí.

téma Mladší žáci třetí na turnaji v Dunajské Stredě
Vydáno dne 29. 03. 2017 (339x zobrazeno)

Po roce se naši mladší žáci ​z​ účastnili turnaje pořádaného FC DAC Dunajská Streda.
DAC postavil dva silné týmy, k​t​eré doplnily dva kvalitní maďarské kluby. I přes optimistické vyhlídky nás výrazně zaskočilo počasí, které vůbec nepřálo a turnaj jsme odehráli v nepřetržitém silném dešti. Hřiště bylo s kvalitní umělou trávou, proto povrch nebyl problém a naši kluci mohli předvádět kombinační hru, která má na začátku sez​ó​ny své nedostatky. Zápasy se hráli ve velmi dobrém tempu a jejich kvalita byla vysoká. Zápas s DAC A jsme byli téměř vyrovnaným soupeřem, ale DAC ​A byl efektivnější a vyhrál 4:1.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce (GNU GPL).
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.