Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

téma ​Druhá výhra v přípravě
Vydáno dne 25. 07. 2018 (293x zobrazeno)

FK Nové Sady - FCSO Bruntál  0:5  (0:2)
K třetímu přípravnému utkání zavítali naši muži v úterý 24.července na hřiště účastníka moravské divize skupiny D FK Nové Sady - Olomouc. Přestože se začínalo v 18 hodin, bylo velké teplo a víc jak stovka diváků viděla utkání hrané ve vysokém tempu.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma V druhém přípravném zápase přišlo vítězství
Vydáno dne 23. 07. 2018 (282x zobrazeno)

Sokol Lázně Velké Losiny - FC SO Bruntál 0:4  (0:1)
Druhé přípravné utkání na novou sezonu odehráli naši muži v neděli 22.července s účastníkem olomouckého krajského přeboru Sokol Lázně Velké Losiny na stadionu v Loučné nad Desnou.
Trenéru Murovi chyběli bratři Kundrátkové, Dohnálek, Orság, Krajčovič a Urban a tak dal příležitost dalším hráčům i třem hráčům, kteří jsou na zkoušku.

téma ​Muži začali přípravu
Vydáno dne 19. 07. 2018 (367x zobrazeno)

FC Hlučín - FCSO Bruntál 4:3 (2:1)
První přípravné utkání odehráli naši muži ve středu 11.července v Píšti.
Na místní útulný stadionek si je pozval účastník MSFL FC Hlučín.
Utkání řídil prvoligový rozhodčí Radim Dresler, který hned v 1.minutě odpískal faul naší obrany na šestnátce. Proti střele jednoho z hlučínských hráčů do šibenice byl náš dorostenec Šidlák bezmocný. V 6. minutě to bylo po nedorozumění naší obrany s brankářem 2:0 a vypadalo to na debakl. Je třeba ale dodat, že Hlučín měl velkou převahu a další šance. Ale i my jsme se dočkali branky. Běžela 33.minuta a přihrávku Zatloukala, šikovně přepustil Urban, který se zatím jako jediná podzimní posila představil v našem dresu, Kyselému, a ten se nemýlil a střelou po zemi snížil na 2:1.

téma ​Zisk nebo ztráta ?
Vydáno dne 02. 04. 2018 (345x zobrazeno)

Český Těšín - FCSO Bruntál  0:0
Nebudeme si namlouvat, že jsme jeli do Českého Těšína pro 3 body. Nasvědčovalo tomu vítězství a herní pohoda z posledního zápasu s Orlovou, ale hlavně postavení obou týmu v tabulce.

téma ​Béčko dovezlo tři body z Hoštic
Vydáno dne 27. 03. 2018 (318x zobrazeno)

Slavia Malé Hoštice - FC SO Bruntál "B"  1:4 (0:1)
Úvodní  utkání jarní části sezóny má za sebou naše rezerva. Přijeli jsme v nekompletní sestavě, ale na hřišti to nebylo vůbec znát.
Hned ve 2.minutě se po dlouhém Šidlákově výhozu dostal do brejkové situace Hendrych a ten nás poslal do vedení. Těžký terén komplikoval oběma týmům kombinační hru. K vidění byla řada soubojů a především domácí spoléhali na nakopávané míče. Několikrát jsme měli i štěstí, když už nás nezachránil skvěle chytající Šidlák, pomohla nám střelecká nemohoucnost domácích hráčů. Také my jsme měly šance, ale chyběl nám klid v koncovce.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál )

téma Poslední přípravy jsou za námi
Vydáno dne 13. 03. 2018 (395x zobrazeno)

FC SO Bruntál - Rapotín  8:0 ( 1:0)
K předposlednímu přípravnému utkání zavítal na naši umělou trávu soupeř z Rapotína, který hraje olomoucký KP. Od úvodního hvizdu jsme byli jasně lepší a soupeře téměř k ničemu nepustili. Bohužel převahu jsme dokázali vyjádřit pouze brankou Dohnálka, který se prosadil hlavou po standardní situaci. Málo jsme stříleli , centry ze stran nepřicházely a když už jsme měli zakončit , zbytečně jsme chtěli akce "vyšperkovat".
Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním tyto chyby napravit , hru jsme zjednodušili a také díky tomu , že soupeř dohrával pouze v deseti jsme se gólově prosadili.

téma Ve Štúrově výhra 5:2
Vydáno dne 26. 02. 2018 (472x zobrazeno)

téma ​Další výhra v přípravě
Vydáno dne 19. 02. 2018 (452x zobrazeno)

FCSO Bruntál - FC Baník Ostrava U-19  3:1 (2:0)
Hráno na umělé trávě v Bruntále.

Branky: Adamovský, Furik, Mako

téma ​Další příprava mužů - spokojenost napůl
Vydáno dne 12. 02. 2018 (515x zobrazeno)

FCSO - Nové Sady 0:0
Druhé přípravé utkání našich mužů s divizními Novými Sady v sobotu 10.2. na umělé trávě v Bruntále přineslo rychlý kombinační fotbal, kterému chyběli jen branky.
Obě mužstva výborně bránila a bezchybní byli i oba brankáři.
Trenér Mura tak byl nespokojen jen s absencí některých hráčů.Na průběhu se podepsala i lehká zranění Dohnálka a Orsága, která snad nebudou vážná.

téma Druhé vítězství v přípravě
Vydáno dne 08. 02. 2018 (481x zobrazeno)

FCSO Bruntál - SFC Opava B  3:2  (1:0)
Po prvním přípravném zápase našich mužů s polskými Branicemi (výhra 5:2), čekal na naše muže tentokrát silnější soupeř a to SFC Opava B.
Ještě před utkáním dorazila trenérovi Murovi nepříjemná zpráva, že ve sněhové zácpě zůstalo 5 hráčů kteří na zápas nedorazí a tak bylo jasné, že připravená jedenáctka odehraje oproti střídající Opavě celý zápas bez odpočinku.
Toto středeční utkání se odehrálo se netradičně na zasněžené ploše za neustálého sněžení.

téma Druhé místo mužů z Města Albrechtic
Vydáno dne 29. 12. 2017 (512x zobrazeno)

Stejně jako loni obsadili naši muži 2.místo na 21.ročníku halového fotbalového turnaje mužů 26.12. v Městě Albrechticích.
Úvodní zápas nesehraného a nerozehraného týmu 1:2 s vítězem turnaje, poté dvě remízy 1:1 a  2:2 znamenaly zisk 11 bodů, což stačilo na druhou příčku.
Přesto naši hráči, posíleni Ostrákem a Urbanem, se Šidlákem v brance, a ve dvou vyrovnaných čtveřicích, v pomněrně zaplněné albrechtické hale předváděli výborný kombinační fotbal.

téma ​Z Háje vezeme zaslouženě tři body
Vydáno dne 30. 10. 2017 (479x zobrazeno)

Obrovské nasazení, bojovnost a touha po vítězství zdobila všechny naše hráče na hřišti druhého týmu tabulky.
Přestože domácí vstřelili dvě branky, které rozhodčí správně neuznali pro zcela jasné ofsajdy, dokázali jsme i v oslabení vstřelit vítězný gól, který po vyloučení kapitána Krajčoviče po druhé žluté kartě, zařídil tvrdou střelou v 83.minutě z odraženého míče, Adamovský.

téma Vítězná série skončila
Vydáno dne 04. 09. 2017 (493x zobrazeno)

Stará Bělá - FC SO Bruntál muži "A"  1:1 (0:1)
Po sérii vítězných utkání zajížděl náš A tým do Staré Bělé a všichni jsme věřili, že i tady budeme úspěšní.
Ale už při pohledu na hrací plochu, která byla po předzápasech dorostu v katastrofálním stavu jsme se trošku obávali, jestli naše kombinační hra trošku neutrpí.
A neutrpěla. Naši hráči od začátku i na špatném terénu skvěle kombinovali a hrálo se prakticky na jednu branku.
Domácí nevěděli kam dřív skočit a naše šance střídaly jedna druhou.

téma Tři body na úvod
Vydáno dne 07. 08. 2017 (629x zobrazeno)

FC SO Bruntál - Vratimov  3:0 (1:0)
K prvnímu utkání nového ročníku nastoupili naši hráči na domácím hřišti proti Vratimovu, který je nováčkem soutěže.
Od začátku byl z obou stran k vidění pohledný fotbal. Mladý hostující tým byl v úvodní dvacetiminutovce vyrovnaným soupeřem, stačil rychlostně a také v kombinaci nezaostával. Postupem času však přeci jen domácí přebírali otěže zápasu.

téma Generálka se vydařila
Vydáno dne 31. 07. 2017 (667x zobrazeno)

FC Slavoj Olympia Bruntál - TJ Jiskra Rapotín 3:0 (2:0)
K poslednímu přípravnému zápasu si A tým mužů pozval účastníka krajského přeboru olomouckého kraje a to 10.tým loňského ročníku TJ Jiskra Rapotín. Před asi stovkou diváků, za velkého vedra, chyběli trenéru Murovi dva hráči základního kádru a to Dohnálek a Krajčovič.
Po rozcvičení si šel sednout na tribunu i lehce zraněný Němec. Naopak představili se všechny nové posily a to Marek Kyselý, Radek Jaška, Sam Barteska, Jan Mako i Tomáš Adamovský a také potenciální posily Hrabovský a Burian.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.