Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

téma Bod je málo !
Vydáno dne 31. 08. 2017 (146x zobrazeno)

Horní Benešov - FC SO Bruntál muži B  2:2 (1:1)
Po nevydařeném domácím utkání zajížděla naše rezerva do nedalekého Horního Benešova s cílem získat zpět ztracené body a hlavně předvést lepší výkon.
To se zpočátku dařilo a kombinační hrou jsme se dostávali do šancí, kdy jednu z nich využil Hendrych po přihrávce Bartesky. Záhy jsme vedení mohli navýšit, když opět Barteska předložil míč Makovi, ten však nabídnutou šanci nevyužil.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Tvrdá rána od nováčka
Vydáno dne 25. 08. 2017 (151x zobrazeno)

FC SO muži "B" - Slavia Malé Hoštice  1:4 (0:3)
Po výborném výkonu a vítězství v Karlovicích jsme nastoupili doma proti nováčkovi soutěže z Malých Hoštic.
Bohužel, zápas nám vůbec nevyšel. V úvodu utkání jsme inkasovali po chybě brankáře Šidláka. To nás možná trošku poznamenalo a nemohli jsme se dostat do tempa. Hosté byli rychlejší, hráli jednoduše a to na nás platilo. Naši hráči se utápěli v nepřesných kombinacích. Soupeř toho dokázal v mnoha případech využít a přidal další branky.

téma ​Skvělý výkon v Karlovicích
Vydáno dne 17. 08. 2017 (176x zobrazeno)

Karlovice - FC SO muži B  1:3 (0:2)
Hned úvodní kolo přineslo okresní derby. Od začátku se hrál pohledný fotbal k čemuž přispěla obě mužstva. Domácí spoléhali především na útočné duo Burda, Holčák, na které směřovala většina domácích přihrávek. Náš tým se ale nezalekl, hrál kompaktně a vyváženě ve všech řadách. Domácí byli viditelně zaskočeni především rychlostí a dobrou kombinací našich.

téma ​Náš B tým prohrál na přípravě v Polsku
Vydáno dne 31. 07. 2017 (192x zobrazeno)

V sobotu 29.7. odehrál další přípravný zápas na novou sezonu náš B tým mužů.
Utkání se odehrálo za velkého vedra v polském Glogowku s účastníkem 5.polské logy KS Walce, které vede bývalý bruntálský trenér Jan Sniežek.
Domácí tým ukázal, že je na sezonu dobře připraven a vyhrál 6:2 po poločase 2:1.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Jarní střelecké probuzení
Vydáno dne 20. 04. 2017 (328x zobrazeno)

Zlatníky  vs.  FC SO Bruntál muži B    2:6 (2:4)
Pouze jeden bod a dva vstřelené góly v předešlých třech utkáních měli na kontě naši hráči a do Zlatníků jeli tuto nelichotivou bilanci změnit.
Úvod utkání tomu však nenasvědčoval. Hned v první minutě domácí nepříjemně zahrozili. Přízemní střelu však brankář Smažinka kryl. Bohužel toto varování našim nestačilo a ve druhé minutě šli po samostatném nájezdu domácí do vedení. Tato branka naše hráče konečně probudila a ke slovu jsme se dostali i my.

téma Dobrý výkon body nepřinesl !
Vydáno dne 09. 04. 2017 (293x zobrazeno)

FC SO muži B  vs. Slavkov   0:1  (0:1)
Domácí nastoupili proti vedoucímu celku soutěže, který v dosavadním průběhu ztratil pouhé dva body, s odhodláním tyto statistiky změnit. To se, bohužel, nepodařilo. Za předvedený výkon si však všichni hráči zaslouží uznání.

téma V Kylešovicích jsme sahali po výhře
Vydáno dne 04. 04. 2017 (247x zobrazeno)

Kylešovice vs. FC SO Bruntál muži  B   1:1 (0:1)
Po prohře v S.Lazcích jsme chtěli v Kylešovicích bodovat. To se nám povedlo, ale vzhledem k průběhu utkání je to pro nás spíše ztráta.
Od začátku utkání jsme byli lepším týmem. Dobře jsme kombinovali, drželi míč a domácí jsme k ničemu nepouštěli. Postupně jsme se dostávali do tlaku a naše iniciativa vyvrcholila v 18.minutě ve vedoucí branku.

téma Příliš krutá porážka
Vydáno dne 27. 03. 2017 (280x zobrazeno)

Suché Lazce vs. FC SO muži "B" 4:1 (1:1)
Do jarních bojů vstoupila naše rezerva na půdě Suchých Lazců.
Hrálo se na hřišti menších rozměrů , což vyhovovalo více domácím, kteří spoléhali na nakopávané míče, bojovnost a agresivitu. Naši hráči se snažili o kombinační hru a byla to správná volba. V úvodu utkání si vypracovali tři slibné situace, ale domácího brankáře se jim překonat nepodařilo. Domácí, hrající na hranici únosnosti, se snažili naše hráče "rozkopat", ale rozhodčí volil benevoletní přístup a domácí netrestal. Naopak velmi často pískal fauly našim hráčům, když domácí předváděli mnohdy až herecké výkony.

téma Béčko rozstřílelo Moravici
Vydáno dne 20. 06. 2016 (719x zobrazeno)

FCSO muži B  vs.  Dolní Moravice  8:0  (5:0)
K poslednímu utkání sezóny nastoupili naši hráči proti Dolní Moravici, která potřebovala vyhrát, aby mohla pomýšlet na záchranu v soutěži.
Čekali jsme proto tlak hostí, ale ten se nekonal a byli to naši, kteří po celý zápas drželi otěže utkání ve své moci.

téma Béčko je zachráněno
Vydáno dne 06. 06. 2016 (682x zobrazeno)

FC SO muži B  vs.  Zlatníky  4:1 (2:0)
K předposlednímu domácímu zápasu nastupovali naši hráči s vědomím toho, že pokud prodlouží sérii neporazitelnosti a zvítězí, s předstihem si zajistí záchranu v soutěži. A hned od úvodu jsme to vzali za správný konec. Už v první minutě zahrozil Hendrych a další šance na sebe nenechaly    dlouho čekat. V 11.munutě jsme se dočkali , když Patrik Havlíček postupoval sám na hostujícího brankáře a hokejovým blafákem otevřel skóre.

téma Ze Světlé si vezeme bod
Vydáno dne 30. 05. 2016 (678x zobrazeno)

Světlá Hora vs. FC SO muži B   1:1 (0:0)
Naše béčko zajíždělo do nedaleké Světlé Hory, kde jsme chtěli potvrdit dobré výsledky z posledních zápasů a udělat další krok k záchraně v soutěži.
V úvodu utkání jsme očekávali nápor domácího týmu, který chtěl našim oplatit podzimní vysokou porážku. Ten se ale nekonal a naši kluci dobře drželi míč ve středu hřiště. Domácí spoléhali především na své rychlonohé útočníky a tomu přizpůsobili i hru.

téma Další důležitá výhra
Vydáno dne 23. 05. 2016 (643x zobrazeno)

FC SO Bruntál muži B  vs.  Meteor Strahovice  1:0 (1:0)
K dalšímu důležitému utkání v boji o záchranu nastoupili naši hráči proti druhému týmu tabulky Strahovicím.
Úvod utkání nám vyšel výborně a prvních patnáct minut jsme předváděli parádní fotbal. Rychlý, kombinační, zkrátka takový, který se divákům musel líbit. Z toho pramenily šance, jenže ty se nám bohužel nepodařilo proměnit.

téma Už nejsme poslední
Vydáno dne 16. 05. 2016 (668x zobrazeno)

Velké Hoštice  vs.  FC SO muži B  1:3  (0:0)
21 kol trvalo našim hráčům než se odpoutali ode dna tabulky. Ve Velkých Hošticích potvrdili stoupající formu a vyhráli třetí utkání v řadě, což znamená posun na nesestupové příčky.
V první půli se hrál oboustranně fotbal nevalné úrovně. Z toho vyplývalo minimum šancí na obou stranách a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

téma Další krůček k záchraně
Vydáno dne 10. 05. 2016 (738x zobrazeno)

FC SO muži B  vs. Město Albrechtice   3:1 (3:1)
K důležitému utkání v boji o setrvání v soutěži nastoupilo naše "béčko " v okresním derby proti Albrechticím. Hráči chtěli odčinit špatný výkon z posledního domácího utkání a do zápasu šli náležitě nabuzeni.
Od prvních minut na našich bylo vidět, že mají větší touhu po vítězství než jejich soupeř a tlačili se na polovinu hostí. A v 10.minutě jsme se mohli radovat z vedení, když Kačeriak z přímého kopu  ze čtyřiceti metrů zaskočil nejistého brankáře Bočka v brance Albrechtic. I nadále se obraz hry neměnil a naši hráči měli převahu, ze které vytěžili sérii rohových kopů. Po jednom z nich mohl navýšit vedení Svrčina, ale sám před brankou se špatně zorientoval.

téma Tak takhle by to nešlo
Vydáno dne 25. 04. 2016 (780x zobrazeno)

FCSO muži B  vs. Velké Heraltice  0:4  (0:1)
K dalšímu boji o záchranu v soutěži nastoupili naši hráči proti nejlepšímu celku jara z Velkých Heraltic.
Po předešlých zápasech, kdy jsme ukázali, že hrát a bojovat umíme, jsme se těšili na další dobře odehrané utkání. Bohužel, opak byl pravdou. Naši hráči jakoby zapomněli v kabině odhodlání, touhu po vítězství, bojovnost a fyzičku.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce (GNU GPL).
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.