Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů
Náborové akce
Financování sportu z
České olympijské nadace
Informace pro rodiče

"Můj první gól"
Nábor mladých
fotbalistů a fotbalistek
Hledáme nové trenéry mládeže Hledáme pořadatele
Další informace
Kalendář článků
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Zobrazeno: 15 (z celkem 18 nalezených)

| 1-15 | 16-18 |

téma Mladší přípravky FC SO ovládly poslední přebor
Vydáno dne 09. 03. 2018 (358x zobrazeno)

Bruntál – Závěrečným letošním mládežnickým turnajem v halové kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2018“ bylo v sobotu 3. března v bruntálské sportovní hale klání kategorie mladší přípravky. 
​Z původních deseti týmu nakonec bojovalo o titul nejlepšího halového týmu okresu systémem každý s každým celkem osm družstev mladší přípravky. Slušně zaplněná bruntálská hala mohla od rána sledovat zajímavá utkání a velmi nadšené a bojovné výkony všech malých hráčů, kteří se na palubovce haly postupně představili a nechali na ní všechny síly.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Mladší žáci na OP v hale čtvrtí
Vydáno dne 21. 02. 2018 (386x zobrazeno)

Bruntál – Už čtvrtý mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2018“ se uskutečnil v sobotu 17. února ve sportovní hale v Bruntále.
Devět účastníků zápolilo náročným systémem každý s každým o titul nejlepšího halového týmu okresu kategorie mladších žáků pro rok 2018. Celý turnaj přinášel od začátku utkání až překvapivě velmi dobré úrovně a i vzácně vyrovnané výsledky.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma ​Na OP v hale starších žáků jsme byli třetí
Vydáno dne 07. 02. 2018 (386x zobrazeno)

Bruntál – Seriál mládežnických halových turnajů „O přeborníka OFS Bruntál 2018“ pokračoval v neděli dalším turnajem.
V bruntálské sportovní hale si to o titul nejlepšího halového týmu okresu rozdalo osm týmů starších žáků. Hrálo se náročným systémem každý s každým a slušně zaplněná hala v Bruntále viděla zajímavá utkání velmi dobré úrovně. Jednotlivé zápasy přinášely vesměs vyrovnaný průběh a diváci se rozhodně nenudili. 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma ​Starší dorost FC SO Bruntál přeborníkem okresu v hale
Vydáno dne 29. 01. 2018 (449x zobrazeno)

Bruntál – Druhým letošním mládežnickým turnajem o přeborníka OFS Bruntál v halové kopané bylo v sobotu v bruntálské sportovní hale klání starších dorostenců.
O titul nejlepšího halového týmu zápolila systémem každý s každým čtyři družstva. Nejlépe celým poměrně vyrovnaným turnajem kvalitní úrovně prošli fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál, kteří neztratili ani bod a stejně, jako před čtrnácti dny jejich kolegové z mladšího dorostu se radovali po zásluze z celkového vítězství. 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Naší mladí fotbalisté přispěli k vítězství OFS U 12
Vydáno dne 22. 09. 2017 (442x zobrazeno)

Jakubčovice nad Odrou – Skvělým způsobem zahájila letošní sezónu žákovská reprezentace OFS Bruntál U 12, která v prvním letošním meziokresním turnaji v Jakubčovicích nad Odrou nenašla mezi silnými okresními výběry severomoravského kraje přemožitele a suverénně si odvezla vítězství. 
​Ze šesti členů okresní reprezentace cestovali nakonec minulé úterý ve vybrané devatenáctce k náročnému turnaji čtyři naší hráči, Jakub Raab, Filip Pešat, Adam Čmiel a Florián Višňa. Všichni zástupci bruntálského FC SO přispěli ke skvělému vystoupení okresního výběru v Jakubčovicích výbornými výkony a výrazně přispěli k celkovému úspěchu týmu.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Máme nejlepší mladší přípravku
Vydáno dne 07. 03. 2017 (886x zobrazeno)

Bruntál – Opravdovým vyvrcholením letošních mládežnických turnajů v halové kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2017“ byl v bruntálské sportovní hale sobotní turnaj nemladší kategorie, mladší přípravky.
Zaplněné tribuny bruntálské haly sledovaly od ranních hodin boje nejmenších fotbalových nadějí deseti nejlepších týmů okresu. Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým o dvě postupová místa do semifinále a nasazení do zápasů konečné pořadí. Nadšené a bojovné výkony malých fotbalových bojovníků, kteří nevypustili na palubovce ani jedinou sekundu, museli nadchnout všechny přítomné. Ve skupině A si vedli nejlépe Rýmařovští, kteří všechny své zápasy vyhráli a postoupili z prvního místa. Výborně se hrou prezentovali druzí postupující, malí fotbalisté FC SO Bruntál „A“. Dobrý dojem zanechávali na palubovce také naděje Břidličné a nováčka přeborů z Horního Města. Bojovali také věkově nejmladší hráči turnaje z FK Krnov „B“.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Starší přípravka třetí na OP v hale
Vydáno dne 21. 02. 2017 (723x zobrazeno)

Předposlední letošní mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2017“ se uskutečnil minulou sobotu 18. února ve sportovní hale v Bruntále. O titul nejlepšího halového týmu okresu zápolila starší přípravka a po skončení se překvapivě z historického vítězství raduje po zásluze Slezan Jindřichov. 
K sobotnímu turnaji starší přípravky se sjelo do Bruntálu to nejlepší, co v této kategorií v okrese působí. 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma ​Titul přeborníka okresu pro naše mladší žáky
Vydáno dne 16. 02. 2017 (784x zobrazeno)

Bruntál -  Halový turnaj v kopané mladších žáků „O přeborníka OFS Bruntál 2017“ proběhl minulou neděli v bruntálské sportovní hale, na jeho konci slavili úspěch mladí fotbalisté FC SO Bruntál.
Od brzkých ranních hodin zápolilo o titul nejlepšího halového týmu okresu Bruntál pro rok 2017 mezi mladšími žáky náročným systémem každý s každým celkem devět týmů. Turnaj přinášel  jeho průběhu zajímavá a ve většině případech vyrovnaná utkání. Hráči zúčastněných mužstev se snažili podávat co nejlepší výkony a tak i úroveň turnaje byla slušná. 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma ​Náš starší dorost přeborníkem okresu v hale
Vydáno dne 23. 01. 2017 (816x zobrazeno)

Bruntál – Halový turnaj v kopané starších dorostenců „O přeborníka OFS Bruntál 2017“ se odehrál v neděli 22. ledna v bruntálské sportovní hale. Druhé letošní mládežnické klání přivedlo do sportovní haly celkem pět týmů, které si to rozdaly systémem každý s každým. Nejlépe si vedla družstva našeho FC SO Bruntál „A“ a Jiskry Rýmařov, které si v posledním utkání celého turnaje rozdaly o vítěze. Z obou stran vynikající a do závěrečných vteřin dramatické utkání skončilo remízou 1:1, která stačila našemu týmu k prvenství na letošním přeboru staršího dorostu.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma ​Mladší dorost stříbrný
Vydáno dne 10. 01. 2017 (765x zobrazeno)

Bruntál – První z letošních mládežnických halových turnajů v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2017“ se odehrál v neděli 8. ledna ve sportovní hale  Bruntále. O vítězství zápolili mladí fotbalisté mužstev FK Krnov, SK Zátor, Jiskra Rýmařov, TJ Horní Benešov, Sokol Vrbno pod Pradědem a FC SO Bruntál kategorie mladších dorostenců ročníku 2000 a mladších. Hrálo nejen o titul nejlepšího halového týmu okresu, ale také o postup do opavského semifinále „Poháru VV MS KFS“, kam měli postup zajištěny nejlepší tři týmy. Pohár je ale vypsán jen pro oddíly okresní a krajské soutěže a tak týmy FK Krnov a FC SO Bruntál hrály bez nároku na postup do další fáze této soutěže.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Přeborníkem OFS naše mladší přípravka
Vydáno dne 01. 03. 2016 (1241x zobrazeno)

Bruntál -  Poslední mládežnický turnaj v halové kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2016“ se odehrál v sobotu 27. února ve sportovní hale v Bruntále. O titul nejlepšího halového týmu okresu kategorie mladší přípravky zápolilo šest družstev. Z turnaje se pro chřipkovou epidemií na poslední chvíli odhlásili malí fotbalisté Břidličné a bez omluvy se nedostavil závazně přihlášený FK Krnov. Zbylých šest týmů se spolu o pohár pro nejlepší tým turnaje utkalo systémem každý s každým.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Starší přípravka vybojovala na OP v hale bronz
Vydáno dne 24. 02. 2016 (1127x zobrazeno)

Bruntál – Předposlední letošní mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2016“ kategorie starší přípravky se odehrál minulou sobotu 20. února v zaplněné sportovní hale v Bruntále.
Rekordních dvanáct týmů starší přípravky, chlapců ročníku 2005 a mladších a dívek 2004 a mladších, zápolilo od sobotního rána až do podvečerních hodin v bruntálské hale o titul nejlepšího halového týmu okresu pro letošní rok 2016. Celé klání provázela v diváky zaplněné sportovní hale po celý sobotní den výborná atmosféra. K vidění byly skvělé zápasy a nadšené, bojovné výkony všech účastníků.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Čtvrté a páté místo pro naše mladší žáky na OP v hale
Vydáno dne 01. 02. 2016 (1234x zobrazeno)

Bruntál – V pořadí již čtvrtý mládežnický halový turnaj v kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2016“ proběhl minulou sobotu v bruntálské sportovní hale. O titul nejlepšího halového týmu okresu kategorie mladších žáků zápolilo od sobotního rána cekem devět mužstev, které se spolu utkaly ve dvou skupinách systéme každý s každým o postup do semifinále a nasazení do zápasů konečné pořadí.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Starší žáci berou z přeboru OFS zlato a stříbro!
Vydáno dne 25. 01. 2016 (1220x zobrazeno)

Pawlita nejlepším hráčem, Knapp králem střelců!
Halový turnaj v kopané starších žáků o přeborníka OFS Bruntál 2016  proběhl v neděli za účasti deseti mužstev v bruntálské sportovní hale. Pořadatelé rozdělili mužstva do dvou skupin, kde se spolu systémem každý s každým utkala o dvě postupová místa do semifinále a nasazení do utkání o konečné pořadí.Protože máme v této věkové kategorii velký počet hráčů , vytvořili jsme dva týmy.Jeden byl sestaven z ročníku 2001 a druhý z ročníku 2002. Kluci 2001 hráli pod názvem FCSO "B" a 2002 pod názvem FCSO "A". 

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál )

téma Vítězem mezi staršími dorostenci Vrbno - naši třetí
Vydáno dne 19. 01. 2016 (995x zobrazeno)

Bruntál – V pořadí druhý letošní mládežnický turnaj v halové kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2016“ se uskutečnil ve sportovní hale v Bruntále minulou neděli 17. ledna. O titul nejlepšího halového týmu okresu zápolili starší dorostenci sedmi oddílu. Systémem každý s každým bojovaly o pohár pro vítězný tým Sokol Vrbno pod Pradědem, Jiskra Rýmařov, TJ Světlá Hora, Juventus Bruntál, FC Slavoj Olympia Bruntál, Avízo Město Albrechtice a TJ Horní Benešov.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )
| 1-15 | 16-18 |Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

www.mubruntal.cz

 

Základní informace

sídlo
FC Slavoj Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12430

číslo účtu
KB Bruntál
107-7869350287/0100

IČO: 02999293

kontakt
Předseda FC - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Tréninky / zápasy
12.11.2018:
28.08.2018:
26.07.2018:
21.07.2018:
12.07.2018:
Odkazy

stránky staršího dorostu


stránky mladších žáků (Facebook)


ml.přípravka 2007-2008


starší přípravka 2009


www.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.olympiabruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.cz

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
.