Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

téma ​Mladší dorostenci v Rumunsku třetí
Vydáno dne 22. 08. 2017 (156x zobrazeno)

Dvě vítězství a dvě porážky zaznamenali mladší dorostenci FC Slavoj Olympia Bruntál na halovém turnaji v rumunské Sebéši, kde startovali v rámci Dnů města Sebéš ve dnech 18.-20.srpna.
"Byli jsme dost zaskočeni tím, že se turnaj v parném létě koná v hale. Kluci neměli obuv do haly a tak jsme museli obutí pro hráče operativně zabezpečit na místě po příjezdu, " hodnotil turnaj trenér a vedoucí výpravy Radek Hanel.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Mladší dorost vstoupil do sezóny vítězně
Vydáno dne 17. 08. 2017 (132x zobrazeno)

FC SO mladší dorost - Odra Petřkovice   4:1 (1:1)
V prvním utkání nového ročníku přivítal náš tým Petřkovice. Začátek zápasu byl vyrovnaný a k vidění byl spíše boj, než pohledné fotbalové akce. Více šancí si vypracoval domácí tým, ale všechny zůstaly nevyužity. Naopak to byli hosté, kteří se po brejku ujali ve 28. minutě vedení. Ještě do poločasu vyrovnal Rajs po samostatném nájezdu.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál | komentáře: 0 )

téma Mladší dorost obsadil v Krajském Přeboru třetí místo
Vydáno dne 20. 06. 2017 (195x zobrazeno)

V náročném soutěžním roce prokázaly naši hráči své kvality a v konkurenci ostatních týmu se prosadily a dokázaly že tvrdou a pravidelní přípravou mohou naše tymy bojovat o přední příčky v soutěžích.
"Kluci zaslouží za svůj výkon pochvalu , za celou sezonu pouze třikrát prohrály , šestkrát remízovaly a třináctkrát z vítězil. Osobního úspěchu dosáhl Martin Snokrot když se stal nejlepším střelcem soutěže se 41.brankami. Všem hráčum přeji hodně uspěchu v příští sezoně", zhodnotil sezonu trenér Milan Schovánek.

téma ​Mladší dorost v přípravě úspěšný
Vydáno dne 20. 02. 2017 (332x zobrazeno)

HFK Olomouc - FCSO Bruntál  3:1
První zápas odehrál náš mladší dorost 28.1. na hřišti HFK Olomouc.
Od první minuty se hrálo ve svižném tempu, ve kterém se naši plně vyrovnali soupeři, což vedlo k bez brankovému poločasu. Na začátku druhého poločasu se prosadil Snokrot a vedli jsme 0:1. Hrálo se rychle z jedné strany na druhou a v 70. minutě se dočkali domácí a vyrovnali na 1:1.

téma ​Mladší dorost porazil Opavu
Vydáno dne 08. 08. 2016 (475x zobrazeno)

FC SO Bruntál - FK Slavia Opava  4:2
Mladší dorost odehrál přípravné utkání s divizním celkem  FK Slavia Opava.
Ve vyrovnaném utkání začal lépe hosté když v 15. minutě dali první branku.
 Naši hráči ale zrychlili hru a ve 30. minutě se dočkali vyrovnání, které zařídil Jakub Kubičík. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou a byli to opět hosté, kteří se v 50. minutě ujaly vedení druhým golem. Naši hráči se ale nevzdali a zvýšeným důrazem útočné dvojice Gono , Slavík se Slavíkovi podařilo opět vyrovnat. Po vyrovnání domácí začali tahat za delší konec provazu čehož využil Rončák a dal vedoucí branku domácích.
Vše v 75. minutě dovršil Strapek čtvrtou brankou vítězství našich chlapců.

téma ​Mladší dorost FC SO Bruntál sbíral zkušenosti na turnaji v Boříkovicich
Vydáno dne 01. 07. 2016 (517x zobrazeno)

V tropickém vedru odehrálo naši dorostenci v sobotu 25.6.2016i čtyři utkání proti staršímu dorostu Určic, Vamberku, Prosetín/Holetín a Jabloného nad Orlicí a skončili na pátém místě.
I přes toto u místění  se nemusí za nic stydět když proti starším a fyzicky vyspělým soupeřum  podali dobrý výkon a mnohdy je nemile potrápili. Na závěr byl náš Jaroslav Šidlák vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce (GNU GPL).
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.