Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

téma Muži v přípravě 2x vítězně
Vydáno dne 03. 03. 2015 (1234x zobrazeno)

Série přípravných utkání na jarní část I. A třídy fotbalistů FC Slavoj Olympia Bruntál pokračovala pátečním utkáním na bruntálské umělé trávě proti polskému týmu Pogoň Prudnik, po skončení vyrovnaného a bojovného utkání se z těsného vítězství díky gólu v závěru radovali domácí fotbalisté.

Další polský tým byl soupeřem bruntálského kolektivu v pátečním podvečeru v rámci zimní přípravy na blížící se jarní sezónu. Na umělé trávě v Bruntále se hrál od úvodních minut svižný, oboustranně vyrovnaný fotbal. Běhavý a tradičně důrazní Poláci se snažili o aktivní nátlakový fotbal. Ani domácí nechtěli zůstat pozadu a tlačili se na polovinu soupeře. Před oběma brankáři se rodily příležitostí. Jako první se střelecky prosadili polští fotbalisté a zajistili si po vydařené akci v 6. minutě jednobrankový náskok. Bruntálští se snažili o odpověď a ještě do přestávky se jim to ve 41. minutě podařilo zásluhou Zabloudila. Bojovný a otevřený průběh mělo i druhých pětačtyřicet minut poměrně dobrého utkání. Oba celky zkoušely a na hřiště přišli další hráči z laviček. Aktivita domácího kolektivu přinesla otočení výsledku na stranu Bruntálských. Na konci vydařené akce byl v 55. minutě Štalmach a dostal domácí tým poprvé v utkání do vedení. Hosté z Polska se nechtěli s pro ně nepříznivým vývojem zápasu smířit a o v 56. minutě po inkasované brance odpověděli vyrovnávací brankou. Oba týmy hrály až do konce a chtěly vyhrát. V 78. minutě se konečnému vítězství přiblížil domácí celek. O rozhodující branku se postaral střídající Dluhoš a vrátil svému týmu vedení. Hosté se v závěru snažili o vyrovnání, ale domácí defenzíva na čele s gólmanem Belejem byla proti. Tým FC Slavoj Olympia Bruntál si připsal po skončení těsné vítězství v poměru 3:2.

FC SO Bruntál – Pogoň Prudnik 3:2 (1:1)
Branky: Zabloudil, Štalmach, Dluhoš, sestava Bruntálu: Jiří Šulák, Jan Šulák, Jan Krajčovič, Raab, Pokorný, Zatloukal, Zabloudil, Petr Šanda, Mišurec, Štalmach, Kaup, střídali: Belej, Dluhoš, Stefanovský, Piňos, Stoklasa, trenér: Jan Sniežek.

V neděli po poledni pokračoval bruntálský kolektiv dalším přípravným duelem s polským týmem Kietrz a po jeho skončení se zrodil stejný výsledek ve prospěch Bruntálu, jako v pátečním podvečeru.

Hosté se dostali do vedení proměněnou penaltou už ve 3.minutě. Aktivní domácí se dočkali vyrovnání ve 13. minutě Dluhošem. Na umělé hrací ploše v Bruntále se hrál vyrovnaný, bojovný fotbal. Domácí  byli přece jen důraznější a ve 35. minutě otočili Janem Krajčoviče výsledek na svou stranu. Svižně pokračoval i druhý poločas. Oba týmy měly šance, ale stav se neměnil až do 75. minuty, kyd se trefili Poláci a začínalo se znovu. Bruntálští fotbalisté lépe zvládli závěr zápasu a v 85. minutě rozhodli brankou kapitána Jana Krajčoviče. V přípravě na jarní mistrovské boje pokračuje bruntálský kolektiv v sobotu 7. března, kdy od 13.00 hodin přivítá na své umělé trávě celek Avíza Město Albrechtice a hned v neděli 8. března od 15.00 hodin další polský celek z Raclawic.

FC SO Bruntál – Kietrz 3:2 (2:1)
Branky: 13. Dluhoš, 35. Jan Krajčovič, 85 Jan Krajčovič, sestava Bruntálu: Jiří Šulák (45.Belej), Jan Šulák, Stoklasa (65.Rončák), Jan Krajčovič, Dominik Belej, Schovánek, Dluhoš (65.Bělohlávek), Dorňák, Hendrych (55.Svrčina), Kubes (45.Raab), Cabál, Stefanovský (45.Piňos), trenér: Jan Sniežek.

( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | tisk )

:: Zobrazit všechny související články ::

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.