Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

téma Muži přehráli Avízo
Vydáno dne 12. 03. 2015 (1235x zobrazeno)

V sobotním popoledni pokračovala příprava fotbalistů FC Slavoj Olympia Bruntál na jarní část I. A třídy utkáním na umělé trávě proti Avízu Město Albrechtice, po devadesáti minutách oboustranně otevřeného a útočného fotbalu si hladké vítězství 4:1 odnesli domácí hráči Bruntálu.
Oba tým nastoupily do zápasu s otevřenou, útočnou snahou. Hra měla svižný průběh a přelévala se od jedné branky ke druhé, kde se množily i dobré střelecké příležitostí.

Bruntálští mohli jít do vedení v 10. a 15. minutě, kdy promarnily velmi nadějné příležitostí. Albrechtičtí odpověděli ve 24. minutě, ale míč se zastavil ke smůle hostů jen na břevně domácího gólmana Beleje. Ve 25. minutě se už skóre měnilo. Domácí Cabál viděl na velkém vápně dobře postaveného Patra Šandu, který střelou k tyči otevřel brankový výčet utkání. Hosté se snažili o odpověď, ale střelecky se neprosazovali. Do šancí se dostávali také bruntálští fotbalisté, ale nedotáhli. Ve 34. minutě měl možnost zvýšit vedení domácích nejprve Cabál a o chvíli později neuspěl sám před brankářem Města Albrechtic ani Štalmach. Svižtně začal i druhý poločas jinak pohledného a zajímavého utkání. Ve 49. minutě šel míč po ose Hajdík, Piňos až k Pokornému a ten navýšil vedení Bruntálu na rozdíl dvou branek. Útočný fotbal z obou stran se hrál i v dalším průběhu utkání. V 68. minutě se dostal do samostatné akce pět domácí Pokorný a Bruntálští vedli už rozdílem tří branek. Hosté se snažili alespoň korigovat, ale v koncové fázi nebyli úspěšní. Produktivní domácí fotbalisté tak v 7. minutě přidali další gól do sítě albrechtického Avíza. Míč po akci Štalmacha odvrátili hosté na rohový kop. Po jeho rozehraní to byl právě Štalmach, který se hlavou zapsal mezi střelce utkání. Snaha hostů byla odměněna v 85. minutě. Domácí zahráli ve vlastním pokutovém území proti pravidlům a hosté z pokutového kopu upravili na konečných 4:1 ve prospěch bruntálského kolektivu. V dalším přípravném utkání se FC Slavoj Olympia Bruntál představí v sobotu od 14.00 hodin na hřišti FC Krnov.

FC SO Bruntál – Avízo Město Albrechtice 4:1 (1:0)

Branky: 25. Petr Šanda, 49. a 68. Pokorný, 70. Štalmach

Sestava SO Bruntál: Erok Belej (45.Jiří Šulák), Hajdík (Dominik Belej), Jan Šulák, Raab, Zabloudil, Zatloukal, Petr Šanda, Kaup, Pokorný, Štalmach (Piňos), Cabál, trenér: Jan Sniežek, vedoucí: Josef Krajčovič.

( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | tisk )

:: Zobrazit všechny související články ::

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.