Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů
Náborové akce
Financování sportu z
České olympijské nadace
Informace pro rodiče


"Můj první gól"
Nábor mladých
fotbalistů a fotbalistek
Hledáme nové trenéry mládeže Hledáme pořadatele
Další informace
Školení, licence, kurzy Přestupní řád
Fotbalové asociace ČR
Adresář klubů
2018-2019
Adresář klubů KFS
2019-2020
Adresář klubů SR
2019-2020
Adresář klubů MSKFS
SR 2019-20
Rozpis soutěží
2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěží MSKFS pro SR 2019-2020 Rozpis mistrovských
soutěží OFS Bruntál
2019–2020
Kalendář článků
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
téma Chceme lákat fanoušky na atraktivní fotbal
Vydáno dne 20. 03. 2015 (1630x zobrazeno)

(rozhovor předsedy FCSO Jana Urbana pro páteční Deník)

Bruntál – Týden před zahájením jarních mistrovských bojů jsou i fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál. Tým polského trenéra Jana Sniežka a vedoucího Josefa Krajčoviče je zatím po polovině soutěže I. A třídy se sedmnácti body na osmém místě tabulky. V jarní části budou Bruntálští určitě bojovat o vylepšení pozic a i proto jsme zašli na pár slov za předsedou loni v létě nově vzniklého oddílu FC Slavoj Olympia Bruntál, Janem Urbanem.

Jak hodnotíte podzimní vystoupení v soutěží ?
„Náš „A“ tým po loňské záchranářské sezoně začal podzimní část nového ročníku docela dobře. V závěru podzimu  jsme ale zbytečně inkasovali moc branek a to se projevilo i na zisku bodů.  Soutěž je hodně vyrovnaná a máme blízko jak k druhému místu, tak i k sestupovému pásmu. Doma jsme ale vyhrávali a tak diváci se na nás moc nezlobili. To samé platí i pro náš B tým v I. B třídě. Vidíte, že jako jediné mužstvo okresu máme ve vyšších soutěžích mužů dva týmy a musím říct, že je to často dost náročné.Takže moje odpověď je padesát na padesát“.

Kdy jste začali přípravu ?
„Oba týmy „A“ i „B“ se připravují společně. Přípravu jsme začali 15. ledna a dnes víme, že je to zbytečně brzy. Ze tří tréninků týdně jsme postupně přešli na dva. V úterý je to slabší, v pátek máme na tréninku vždy nejméně 22 hráčů. Počasí nám letos docela přálo a když máte umělou trtávu, tak  je to dobré. Trenéři Sniežek a Zatloukal u mužstev zůstali a tak uvidíme“.

Kdo odešel a kdo přišel do přípravy ?
„I u nás budou změny. Do Dolní Moravice jsme zapůjčili Tomaše Orsága, do Rýmařova Tomáše Němce, Havlíčka jsme pustili do Krnova, Hoffmann je v Rakousku, Čulíka nám vyfouklo dosti neseriozně Staré Město, Ondra Šemora je v Štablovicích a další hráči jsou v Moravskoslezském Kočově, Nových Heřmínovech a Lomnici. V Anglii je Maňek a řešíme zapojení do hry Horáka a Strnadela. Posílením kádru bude určitě Štalmach ze Světlé Hory a Pokorný z Horního Benešova, které máme na přestup. Na hostování jsme získali brankáře Ericha Beleje ze Zátoru“.

Kolik jste sehráli přípravných utkání?
„Máme za sebou jedenáct přípravných zápasů s poměrně silnými soupeři jako třeba FK Krnov, SFC Opava U-19, Břidličná, Jeseník, Velké Heraltice, Město Albrechtice a další polská mužstva. Především jsme zkoušeli. O víkendu čeká naše týmy generálka a to s polským Bodzyanowem a Zlatými Hory“.

Jak jste spokojeni s přípravou, účasti na trénincích a  s výsledky ?
„O tréninkové morálce jsem hovořil, ale máme zase třináct přípravných zápasů. Soupeři v přípravě nám ukázali naše slabiny, což je především defenziva. Věřím, že kluci se dají dohromady a trenéři obě mužstva připravili na náročné jaro dobře“.

S jakými ambicemi jdete do druhé fáze fotbalového ročníku 2014-2015 ?.
„To je jasné pro obě mužstva. Vyhrávat doma, což je jistota záchrany a klidného středu tabulky. A když přivezeme bod zvenku, tak bude jen dobře. Ačko začíná 29. března v Oldřišově a týden nato doma 5. dubna hostí Chlebičov. Béčko zahajuje 28. března. doma s Oticemi a 5. dubna  hraje ráno ve Zlatníkách“.

Jaký máte hráčský kádr A týmu?
„O složení A či B týmu ještě není rozhodnuto. Trenéři budou mít jasno až po tomto víkendu. Pokud jsem na nikoho nezapomněl a to by mne mrzelo, tak máme 31 hráčů. Brankáři Jiří Šulák, Erik Belej a hráči Jan Krajčovič, Raab, Jan Šulák, Piňos, Kaup, Pokorný, Stoklasa, Dluhoš, Štalmach, Stefanovský, Cabál, Schovánek, Strnadel, Horák, Šanda, Zatloukal, Hajdík, Mišurec, Píca, Hendrych, Svrčina, Kubes, Dorňák, Bělohlávek, Čuda, Dan Hanák, Zabloudil, Chudý a Pánek.

A Vaše přání do fotbalového jara? 
„Aby kluci hráli dobrý, útočný atraktivní fotbal a tím lákali na domácí utkání naše diváky v hojném počtu. Máme dva krásné areály, hlásí se nám stále víc chlapců a děvčat  do našich přípravek a to je účelem naší práce. Věřím, že i město ocení naši práci a dostaneme odpovídající finanční prostředky. Počítal jsem, co nás letos čeká a došel jsem k neuvěřitelnému číslu 288 zápasů, které naše týmy odehrají ať už je to doma, či na hřišti u soupeřů. K tomu si připočtěme tréninky. Tak klobouk dolů před všemi našimi trenéry, asistenty, vedoucí mužstev i funkcionáři. Takže se na sezonu velmi těším“. (st)
( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | tisk | zdroj: Denik.cz )


:: Zobrazit všechny související články ::Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informace

sídlo
FC Slavoj Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12430

číslo účtu
KB Bruntál
107-7869350287/0100

IČO: 02999293

kontakt
Předseda FC - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Tréninky / zápasy
22.08.2019:
21.08.2019:
04.08.2019:
31.05.2019:
30.04.2019:
Odkazy

stránky staršího dorostu


stránky mladších žáků (Facebook)


ml.přípravka 2007-2008


starší přípravka 2009


www.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.olympiabruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.cz

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
.