Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů
Náborové akce
Financování sportu z
České olympijské nadace
Informace pro rodiče


"Můj první gól"
Nábor mladých
fotbalistů a fotbalistek
Hledáme nové trenéry mládeže Hledáme pořadatele
Další informace
Školení, licence, kurzy Přestupní řád
Fotbalové asociace ČR
Adresář klubů
2018-2019
Adresář klubů KFS
2019-2020
Adresář klubů SR
2019-2020
Adresář klubů MSKFS
SR 2019-20
Rozpis soutěží
2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěží MSKFS pro SR 2019-2020 Rozpis mistrovských
soutěží OFS Bruntál
2019–2020
Kalendář článků
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
téma Rozpis zápasů - jaro 2015
Vydáno dne 23. 03. 2015 (1987x zobrazeno)

(aktualizace: 24.3.2015) - Rozpis zápasů - jaro 2015

FC Slavoj Olympia Bruntál
ROZPIS ZÁPASŮ - JARO 2015
           
datum mužstvo čas zápas poznámka odjezd
so 28.3. D 10:00 FCSO - Kopřivnice UT  
  SžA 10:00 Jablůnkov - FCSO   7:00 VB
  MB 15:00 FCSO - Otice UT  
ne 29.3. MA 15:00 Oldřišov - FCSO   13:00 B22
so 4.4. SpB 09:00 FCSO - Zátor    
  SpA 11:30 FCSO - Břidličná A    
  SžB 13:00 Horní Benešov - FCSO   11:30 B14
  Ž 14:00 FCSO - Český Těšín    
ne 5.4. SžA 10:00 FCSO - Nový Jičín    
  MB 10:00 Zlatníky - FCSO   8:15 B20
  D 11:15 Vřesina - FCSO   9:00 B22
  MA 15:30 FCSO - Chlebičov    
so 11.4. D 10:00 FCSO - Kravaře    
  SžA 10:00 Kravaře - FCSO   8:00 VB
  MP 10:15 FCSO - Rýmařov    
  MžB 12:30 Úvalno - FCSO   11:00 B14
  SpB 13:30 Město Albrechtice - FCSO   A
  MB 15:30 FCSO - Žimrovice    
ne 12.4. Ž 12:30 Havířov - FCSO   10:00 B20
  SpA 13:30 FK Krnov - FCSO   A
  MA 15:30 Darkovičky - FCSO   13:00 B22
so 18.4. SpB 09:00 FCSO - Rýmařov    
  SpA 11:30 FCSO - Jindřichov    
  MžB 14:00 Milotice - FCSO   12:30 B14
  Ž 14:00 FCSO - Frýdlant    
  MB 16:00 Dolní Moravice - FCSO   14:30 B20
ne 19.4. SžA 10:00 FCSO - Město Albrechtice    
  SžB 12:30 Zátor - FCSO   11:00 B14
  D 13:00 Petřkovice - FCSO   11:00 B22
  Mp 14:15 Zátor - FCSO   A
  MA 16:00 FCSO - Bílovec    
so 25.4. SžA 09:30 Fryčovice - FCSO hřiště Palkovice 7:00 VB
  D 10:00 FCSO - Frenštát p.R.    
  Mp 10:15 FCSO - Břidličná A    
  SpA 12:00 Chomýž - FCSO   A
  SpB 14:00 Stará Ves - FCSO   A
ne 26.4. SžB 10:00 FCSO - Slezské Rudoltice    
  MA 10:00 Mokré Lazce - FCSO   8:00 B22
  MB 16:00 FCSO - Bohuslavice    
st 29.4. SpA 16:30 FCSO - Vrbno    
  SpB 16:30 FCSO - Chomýž    
so 2.5. SpB 09:00 FCSO - Břidličná B    
  D 10:00 Třebovice - FCSO   8:00 B22
  SpA 11:30 FCSO - Juventus B    
  Ž 14:00 Vítkovice - FCSO hřiště Hrabůvka 11:45 B20
  MžB 14:45 Stará Ves - FCSO   13:00 B14
  MB 16:30 Krásné Loučky - FCSO   14:30 B20
  SžB 11:45 Krásné Loučky - FCSO   10:00 B16
ne 3.5. SžA 10:00 FCSO - Třebovice    
  Mp 16:00 Juventus - FCSO    
  MA 16:30 FCSO - Bolatice    
so 9.5. SpA 09:00 Juventus A - FCSO    
  Mp 10:15 FCSO - Vrbno    
  SpB 10:30 Juventus B - FCSO    
  MžB 12:00 FCSO - Břidličná    
  Ž 14:00 FCSO - Pržno    
  SžB 14:30 Jindřichov - FCSO   12:30 B14
  MB 16:30 Úvalno - FCSO   14:45 B20
ne 10.5. SžA 10:00 FCSO - Orlová    
  D 10:00 Heřmanice - FCSO   7:30 B22
  MA 16:30 FCSO - Vítkov    
so 16.5. SpB 09:00 FCSO - FK Krnov    
  D 10:00 FCSO - Orlová    
  SpA 11:30 FCSO - Město Albrechtice    
  MžB 12:00 FCSO - Úvalno    
  Ž 14:00 FCSO - Ostrava    
  Mp 15:00 Brantice - FCSO   A
  MA 17:00 Hrabová - FCSO   14:30 B22
ne 17.5. SžA 09:00 Kopřivnice - FCSO   6:15 VB
  SžB 10:00 FCSO - Chomýž    
  MB 17:00 FCSO -Chomýž    
so 23.5. SpB 10:00 Malá Morávka - FCSO   A
  D 10:00 Petrovice - FCSO   7:00 B22
  Mp 10:15 FCSO - Město Albrechtice    
  MžB 12:00 FCSO - Milotice    
  SžB 14:30 Karlovice - FCSO   13:00 B14
  SpA 13:45 Stará Ves - FCSO   A
  Ž 16:00 Loděnice - FCSO hřiště Holasovice 14:15 B20
ne 24.5. SžA 10:00 FCSO - Vratimov    
  MA 17:00 FCSO - Píšť    
  MB 17:00 Chuchelná - FCSO   14:45 B20
st 27.5. SpB 16:00 FCSO - Juventus B    
  SpA 17:00 Horní Benešov - FCSO   A
  SžB 17:00 FCSO - Holčovice    
  MP 17:00 FCSO - Horní Benešov    
so 30.5. SpB 09:00 FCSO - Jindřichov    
  D 10:00 FCSO - Ludgeřovice    
  SpA 11:30 FCSO - Břidličná B    
  SžA 13:00 Bohumín - FCSO   10:30 VB
  Ž 14:00 FCSO - B1    
  Mp 14:45 Hošťalkovy - FCSO   A
  MA 17:00 Kylešovice - FCSO   15:15 B22
ne 31.5. SžB 10:00 FCSO - Osoblaha    
  MB 17:00 FCSO - Velké Hoštice    
so 6.6. SpA 10:00 Malá Morávka - FCSO   A
  SžB 10:00 FCSO - Bohušov    
  MžB 12:00 FCSO - Stará Ves    
  Ž   B1 - FCSO   ?
  MB 17:00 Město Albrechtice - FCSO   15:15 B20
ne 7.6. Mp 10:00 FK Krnov A - FCSO   A
  SpB 10:00 Vrbno - FCSO   A
  SžA 10:00 FCSO - MFK Vítkovice    
  D 11:00 Svinov - FCSO   8:45 B22
  MA 17:00 FCSO - Štítina    
st 10.6. SpA 17:00 FCSOA - FCSOB    
so 13.6. SpB 09:00 FCSO - Horní Benešov    
  D 10:00 Ostrava Jih - FCSO   7:45 B22
  SpA 11:30 FCSO - Zátor    
  Mp 11:30 FK Krnov B - FCSO   A
  SžB 14:30 Lichnov - FCSO   13:00 B14
  MB 17:00 Slávia Opava - FCSO   15:15 B20
ne 14.6. SžA 10:00 FCSO - Ostrava Jih    
  MžB 11:30 Břidličná - FCSO   10:00 B14
  MA 17:00 FCSO - Štěpánkovice    
čt 18.6. SpA 16:30 Rýmařov - FCSO   A
so 20.6. SžA 09:00 Brušperk - FCSO   6:15 VB
  SpB 09:00 Juventus A - FCSO    
  D 10:00 FCSO - Stařič    
  MB 17:00 FCSO - Velké Heraltice    
ne 21.6. SžB 10:00 FCSO - Třemešná    
  MA 17:00 Slavkov - FCSO   15:15 B22
 
Vysvětlivky: MA=mužiA, MB=mužiB, Ž=ženy, D=dorost st. a ml., SžA=st. a ml.žáciA, SžB=st.žáci a žačkyB, MžB= ml.žáciB, SpA= st.přípravjka A, SpB=st.přípravkaB, Mp-ml.příp. PřípravkaA, SpB=st.přípravkaB, Mp=ml.příp.
 
Doprava: VB=velký bus, B12,B14,B16,B20,B22,B25=bus s počty míst, A=auta
           
      Jan Urban, předseda FCSO    




( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | tisk )


:: Zobrazit všechny související články ::



Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informace

sídlo
FC Slavoj Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12430

číslo účtu
KB Bruntál
107-7869350287/0100

IČO: 02999293

kontakt
Předseda FC - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Tréninky / zápasy
22.08.2019:
21.08.2019:
04.08.2019:
31.05.2019:
30.04.2019:
Odkazy

stránky staršího dorostu


stránky mladších žáků (Facebook)


ml.přípravka 2007-2008


starší přípravka 2009


www.sportbruntal.cz



www.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz





www.olympiabruntal.cz






Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.cz

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
.