Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

téma V přípravě další výhra
Vydáno dne 28. 02. 2017 (437x zobrazeno)

Příprava našich mužů na těžké jaro v krajském přeboru pokračovala pátečním večerním domácím zápasem proti Kravařím a stejně, jako v minulém týdnu jsme si odnesli vysoké vítězství především zásluhou vydařeného prvního poločasu.
„Šli jsme do zápasu prakticky kompletní už s brankářem Minarčíkem, který bude na jaře naším prvním gólmanem. Záda mu bude krýt nadějný a talentovaný dorostenec Šidlák, který bude mít možnost prokázat své kvality právě dnes, nebo jednička B týmu Laďa Smažínka“ řekl před zápasem domáci trenér Antonín Mura.

Bruntálští nachystali na utkání s účastníkem Moravskoslezské I. A třídy dvě sestavy. V prvních pětačtyřiceti minutách předváděli domácí hráči pod reflektory bruntálské umělé trávy velmi kvalitní fotbal. Bruntálští přehrávali soupeře velmi dobrou kombinací a rychlým pohybem. Kravaře se k ničemu nedostávali a převážnou část hry  jen vzdorovali tlaku útočně hrajícího domácího kolektivu. „Musím za výkon v prvním poločase pochválit celý náš tým. Hrálo se podle mých představ a všichni naší hráči plnili pokyny, které jsme si před utkání dali. Vyzdvihnout bych snad mohl jen dnes velmi agilního a střelecky aktivního Zdeňka Orsága“, pochvaloval si výkon svého týmu v první půli zápasu s Kravařemi kouč Antonín Mura. Domácí fotbalisté dokázali svou hru vyjádřit i střelecky. Tři branky Orsága a dvě Lukáše Kundrátka stanovili výsledek prvního dějství na 5:0. „Chtěli jsme v utkání dát příležitost všem hráčům a tak jsme nachystali vlastně dvě sestavy“ vysvětluje bruntálský lodivod. Tempo hry ve druhé polovině utkání polevilo. Hosté postupně hru vyrovnali a začali se dostávat i do příležitostí. Jednu z nich dokázali využít i ke vstřelené korigujícího gólu. Domácí fotbalisté si udržovali čtyřbrankový náskok, ale ve hře a hlavně v útočné fázi se už tolik neprosazovali. Výsledek 5:1 ve prospěch FC SO Bruntál se tak už do závěrečného hvizdu rozhodčího neměnil. „Druhý poločas se nám už tak nevydařil. Výsledek jsme už spíše kontrolovali a nedokázali jsme se přes soupeře prosadit. Bylo znát, že sestavě se prostřídala“, uzavírá kouč Antonín Mura. Také další přípravné utkání sehrají fotbalisté FC SO Bruntál v pátek od 18.00 hodin na své umělé trávě a soupeřem jim bude úspěšný tým olomoucké I. A třídy, FK Paseka.   (st)

FC SO Bruntál – Kravaře 5:1 (5:0)

Branky: Zdeněk Orság 3, Lukáš Kundrátek 2, sestava v I. poločase: Minarčík, Žatka, Mohyla, Dohnálek, Češek, Šustr, Zatloukal, Patrik Kundrátek, Lukáš Kundrátek, Ostrák, Zdeněk Orság, trenér: Antonín Mura. Sestava ve II. Poločase: Šidlák, Žatka, Dohnálek, Jan Krajčovič, Svrčina, Blažek, Stoklasa, Kaup, Češek, Cabál, Klembara, trenér: Antonín Mura.

( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC | komentáře: 0 | tisk )

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.