Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

téma Muži v přípravě tentokrát bez vítězství
Vydáno dne 07. 03. 2017 (538x zobrazeno)

Dvěma dalšími zápasy v pátečním podvečeru a sobotním odpolední pokračovali fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál v přípravě na náročné jarní záchranářské boje v krajském přeboru. Výsledkově se oba zápasy Bruntálským tentokráte nevydařili.

V pátečním podvečeru hostili fotbalisté FC SO Bruntál na své umělé trávě čtvrtý tým olomoucké I. A třídy FK Paseky.
„Také do tohoto utkání jsme nastoupili ještě s cílem zkoušet hráče i herní styl. Scházeli nám Šustr, Zatloukal a Dohnálek“, říkal před utkáním kouč SO Antonín Mura. Domácí v prvních pětačtyřiceti minutách svého soupeře herně i pohybem přehrávali a vytvářeli si dobré střelecké příležitostí ke skórování. Špatně nehráli ani hosté z Pasek, kteří prokazovali své kvality předního týmu olomoucké krajské soutěže. Hrál se oboustranně svižný fotbal a za lepší konec tahali hráči domácího kolektivu. „V prvním poločase jsem byl z předvedenou hrou našeho mužstva spokojen. I bez některých opor jsme zápas zvládali a myslím, že diváci viděli z naší strany dobrý, útočný fotbal“, pokračoval bruntálský šéf lavičky. Fotbalisté SO dokázali svou hru v první půli zúročit třemi góly v síti hostů, kteří našli jen jedinou odpověď. Do druhé poloviny utkání domácí kouč Mura tradičně prostřídal sestavu a příležitost dostali další hráči. Hosté ve druhém poločase viditelně ožili a začali přebírat iniciativu na svou stranu. Domácím se přestalo dařit a nemohli se dostat do z první půle. Hosté toho využívali a začali být nebezpeční i před bruntálskou brankou, kde střídající mladíček Šidlák v bráně SO měl spoustu práce. Bruntálský fotbalistům se nedařila ani defenzivní činnost a Paseka toho využívala. Když se už domácí nedokázali posadit v útočné fázi, tak Paseka třemi góly v řádě otočila výsledek na svou stranu.
„Do druhé půle jsme dali možnost dalším hráčům, ale s výkonem mužstva určitě nejsem spokojen. Naše hra se rozpadla a povolili jsme hostům otočit zápas. I přes změny v sestavě by se to nemělo stávat“, dodal k pátečnímu večernímu utkání nespokojený trenér SO Antonín Mura.

FC SO Bruntál – FK Paseka 3:4 (3:1)

Branky: Ostrák, Tomáš Němec, Lukáš Kundrátek, sestava SO Bruntál: Minarčík, Žatka, Mohyla, Patrik Kundrátek, Kopec, Blažek, Tomáš Němec, Ostrák, Lukáš Kundrátek, Kaup, Zdeněk Orság, střídali: Šidlák, Jan Krajčovič, Svrčina, Stoklasa, Dluhoš, trenér: Antonín Mura.

Hned v sobotním odpoledni pokračoval bruntálský tým prakticky se stejnými  hráči, kteří nastoupili v pátek, utkáním s kvalitním polským třetiligovým týmem Valce. „Do sobotního zápasu jsme šli vlastně se stejnými hráči, jako v pátek. Navíc byl jen Šanda, který se zapojil po delší době“, objasnil situaci Antonín Mura. Na domácích byla znát zátěž z zpátečního utkání a s běhavým polským týmem měli potíže. Hráči Valce se velmi dobře pohybovali a měli herně navrch. Domácí se snažili vzdorovat, ale dvěma gólům ve své síti do přestávky nezabránili. „Utkání jsme vzali po pátku spíše jako poslední kondiční přípravu. Důrazní Poláci nás přehráli a prosadili se i střelecky“, dodal ještě k duelu Mura. Hosté měli více ze hry i ve druhém poločase. Domácí nakonec na čtyři inkasované branky kontrovali jen jednou a odnesli si z hrací plochy porážku 1:4.
„Generálku na jarní mistrovské boje sehrajeme tuto sobotu 11. března od 13.00 hodin proti dalšímu účastníku olomoucké I. A třídy, Moravskému Berounu. Pokud to počasí dovolí, budeme se snažit nrát na přírodní trávě v Moravskoslezském Kočově a nastoupit by měla sestava, se kterou počítáme pro úvodní mistrovské utkání. Kde se bude opravdu hrát se dozví hráči ale až na treninku v pátek.", poznamenal ještě trenér FCSO, Antonín Mura.
FC SO Bruntál – LZS Valce 1:4 (0:2)

Branka: Vlastní, sestava SO Bruntál: Minarčík, Žatka, Mohyla, Patrik Kundrátek, Šanda, Jan Krajčovič, Tomáš Němec, Ostrák, Lukáš Kundrátek, Kaup, Zdeněk Orság, střídali: Šidlák, Kopec, Blažek, Svrčina, Stoklasa, Dluhoš, trenér: Antonín Mura. (st)

( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC | komentáře: 0 | tisk )

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.