Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br.
Náborové akce
"Můj první gól"
Nábor mladých
fotbalistů a fotbalistek
Hledáme nové trenéry mládeže Hledáme pořadatele
Další informace
Kalendář článků
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
téma Rozpis zápasů - jaro 2017
Vydáno dne 16. 03. 2017 (190 přečtení)



FC Slavoj Olympia Bruntál
ROZPIS ZÁPASŮ JARO 2017
           
datum mužstvo čas zápas poznámka odjezd
so 25.3. Ž 09:00 Nový Jičín - FCSO   6:15 VB
  D 10:00 Stařič - FCSO   7:00 VB
  MB 15:00 Suché Lazce - FCSO   13:00 B20
ne 26.3. MA 15:00 FCSO - Bohumín    
so 1.4. D 10:00 Ostrava Jih - FCSO   7:30 VB
  MB 15:30 Kylešovice - FCSO   13:30 B20
ne 2.4. Ž 10:00 Baník Ostrava B - FCSO   7:30 VB
  MA 15:30 Krnov - FCSO   13:30 B22
so 8.4. D 10:00 FCSO - Petrovice    
  MB 15:30 FCSO - Slavkov    
ne 9.4. Ž 10:00 FCSO - Brušperk    
  MA 15:30 FCSO - Český Těšín    
út 11.4. MŽB 17:00 FCSOB - Světlá Hora    
so 15.4. Ž 09:00 MFK Havířov - FCSO   6:00 VB
  MPB 09:00 FCSOB - Zátor    
  MPA 10:15 FCSOA - Rýmařov    
  SPB 11:00 FCSOB - Juventus    
  MA 16:00 Heřmanice - FCSO   13:00 B22
ne 16.4. MB 10:00 Zlatníky - FCSO   8:00 B20
  SPA 10:00 FCSOA - Rýmařov A    
  D 13:00 Petřkovice - FCSO   10:30 VB
so 22.4. D 10:00 FCSO - Heřmanice    
  SPB 11:00 FCSOB - Široká Niva    
  MPA 13:30 Juventus B - FCSOA    
  MŽB 14:00 Stará Ves - FCSOB   12:30 B16
  MB 16:00 FCSO - Město Albrechtice    
ne 23.4. Ž 10:00 FCSO - Krnov    
  SPA 10:00 FCSOA - Vrbno    
  MP 13:30 Rýmařov - FCSO   A
  MA 16:00 FCSO - Polanka    
út 25.4. MŽB 17:00 FCSO - Břidličná B    
so 29.4. MA 16:30 Břidličná - FCSO   14:30 B22
  MPB 09:00 FCSOB - Juventus B    
  MPA 10:15 FCSOA - Vrbno    
  MB 16:30 Chomýž - FCSO   15:00 B20
ne 30.4. D 09:30 Bílovec - FCSO   7:00 VB
  SPB 10:00 Vrbno - FCSOB   A
  Ž 12:15 MFK Vítkovice B - FCSO   10:00 VB
pá 5.5. MŽB 17:00 Juventus A - FCSOB    
so 6.5. D 10:00 FCSO - Stará Bělá    
  MB 16:30 FCSO - Velké Heraltice    
  MPA 16:30 Břidličná - FCSOA   A
ne 7.5. Ž 10:00 FCSO - Kravaře    
  SPA 10:00 FCSOA - Nové Heřmínovy    
  MPB 11:00 Vrbno - FCSOB   A
  MA 16:30 FCSO - Kobeřice    
út 9.5. MŽB 17:00 FCSOB - Juventus B    
st 10.5. M 17:00 FCSO - Krnov finále Český pohár H.Benešov
so 13.5. Ž 10:00 Frýdlant m.O. - FCSO   7:00 VB
  MPA 10:15 FCSOA - Malá Morávka    
  MPB 13:30 Juventus A - FCSOB    
  SPB 14:45 Nové Heřmínovy - FCSOB   A
  MA 16:30 Čeladná - FCSO   13:00 B22
  MB 16:30 Světlá Hora - FCSO   15:00 B20
ne 14.5. D 09:00 Ludgeřovice - FCSO   6:45 VB
  SPA 10:00 FCSOA - Horní Benešov    
so 20.5. D 10:00 FCSO - Třebovice    
  MP 09:00 FCSOB - FASOA    
  SP 11:00 FCSOA - FCSOB    
  MŽB 17:00 Krásné Loučky - FCSOB    
  MB 17:00 FCSO - Velké Hoštice    
ne 21.5. Ž 10:00 FCSO - Ostrava Jih    
  MA 17:00 FCSO - Vendryně    
  MPA 17:00 FCSOA - Břidličná B    
  MPB 17:00 FCSOB - Krnov B    
so 27.5. Ž 10:00 Jablůnkov - FCSO šatny SK Návsí 6:00 VB
  SPB 11:00 FCSOB - Horní Benešov    
  MB 17:00 Žimrovice - FCSO   15:00 B20
ne 28.5. D 12:30 Vřesina - FCSO   10:00 VB
  SPA 10:00 FCSOA - Břidličná B    
  MA 17:00 FCSO - Bílovec    
  MPB 09:00 FCSOB - Malá Morávka    
st 31.5. SPA 16:30 Juventus - FCSOA    
  MPA 17:00 FCSOA - Krnov A    
čt 1.6. MPA 16:30 Krnov B - FCSOA   A
so 3.6. D 10:00 FCSO - Horní Suchá    
  MA 17:00 Háj ve Slezsku - FCSO   14:30 B20
  MB 17:00 FCSO - Otice    
ne 4.6. SPB 10:00 Břidličná - FCSOB   A
  Ž 10:00 FCSO - Horní Suchá    
  MPB 10:00 Krnov A - FCSOB    
st 7.6. MPA 17:00 Zátor - FCSOA   A
  MPB 17:00 Břidličná B - FCSOB   A
čt 8.6. SP 16:30 Rýmařov - FCSO B   A
so 10.6. D 10:00 FCSO - Kravaře    
  MPB 09:00 FCSOB - Břidličná B    
  MPA 10:15 FCSOA - Juventus A    
  SPA 15:30 Široká Niva - FCSOA   A
  MB 17:00 FCSO - Úvalno    
ne 11.6. Ž 10:00 FCSO - Slávia Orlová    
  MA 17:00 FCSO - Slávia Orlová    
so 17.6. D 12:15 Kopřivnice - FCSO   9:15 VB
  MA 17:00 Šenov - FCSO   13:30 B22
  MB 17:00 Karlovice - FCSO   15:30 B20
ne 18.6. Ž 10:00 Kopřivnice - FCSO   7:00 VB
           
 
Vysvětlivky : MA=mužiA, MB=mužiB, D=dorost st. a ml., Ž=žáci st. A ml., MŽB=žáci ml.B, SPA=starší přípravkaA, SPB=starší přípravka B, MPA=ml.přípravka A, MPB=ml.přípravka B
 
Doprava: VB=velký bus, B12,B14,B16,B20,B22,B25=bus s počty míst, A=auta
           
Jan Urban, předseda FCSO




( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC | komentáře: 0 | vytisknout )


:: Zobrazit všechny související články ::



Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu



www.mubruntal.cz

Základní informace

sídlo
FC Slavoj Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12430

číslo účtu
KB Bruntál
107-7869350287/0100

IČO: 02999293

kontakt
Předseda FC - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cstv.bruntal@iol.cz

Tréninky / zápasy
16.03.2017:
17.02.2017:
17.02.2017:
12.01.2017:
12.12.2016:
Sportovní odkazy

stránky mladších žáků (Facebook)


www.sportbruntal.cz



www.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz





www.olympiabruntal.cz






Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.cz

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
.