Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

téma Další ztracené body
Vydáno dne 11. 04. 2017 (306x zobrazeno)

FC SO Bruntál – Český Těšín 1:1 (1:1)
V dalším utkání krajského přeboru přivítali naší fotbalisté v neděli na hřišti v Moravskoslezském Kočově velice silný tým Českého Těšína a i přesto, že jej herně přehrávali, tak si po skončení připsali jen bod za remízu 1:1.
Fotbalisté FC SO Bruntál vstoupili do utkání s cílem vyhrát a hned v úvodních minutách to také potvrzovali. Už ve 3.minutě se dostal do gólové příležitostí Ostrák, akci chtěl ale ještě vyšperkovat přihrávkou na spoluhráče, která ale adresáta nenašla. Tlak našeho týmu pokračoval a v další brankové příležitostí se ocitl Orság, také on neuspěl a stav se neměnil.

Fyzicky zdatní hosté předváděli vyzrálý fotbal ze zajištěné obrany se snahou o rychlé protiútoky. Hráči našeho týmu chtěli vyhrát a byla na nich znát velká snaha. V útočné fázi se ale neprosazovali. Ve 23. minutě navíc přišla naivní chyba v obraně domácích a hostující Kyška vstřelil vedoucí branku. Naší tým po inkasované branec ještě více přidal a zatlačil soupeře na jeho polovinu. Ve 33. minutě přišlo konečně vyrovnání. Po vydařené akci po ose Blažek, Ostrák, Češek se trefil z úhlu střelou přes celou bránu posledně jmenovaný. Vyrovnávací gól náš tým povzbudil a o další chvíli se mohl výsledek otočit. Po krásné přihrávce přes půl hřiště od Dohnálka se dostával do šance Orság, obránce hostů mu ale míč ukopl. Ve 41. minutě se už Orság do brankové příležitostí po další pěkné akci dostal. Míč z jeho kopačky ale prosvištěl jen kolem pravé tyče brány Českého Těšína.  Hosté si toho příliš nevytvořili a tak poločas skončil 1:1. Od začátku druhé půle už šancí na hřišti ubylo. Hosté zahustili prostor před svou šestnáctkou a naší hráči jen těžko hledali skuliny v jejich obraně, která měla za zády skvělého Gradka v bráně. Domácí bojovnost přinášela řadu centrů a standardních situací před hostující bránou. Neujali se ani střely ze střední vzdálenosti v podání Šustra a Dohnálka. Domácí to zkoušeli po stranách, ani tady se ale gólový efekt nedostavil. Hosté čekali na příležitost a málem se jí dočkali v 79. minutě. Domácí obrana na poslední chvíli míč hostujícímu Sostřonkovi ukopla. V závěru nápor našeho týmu gradoval. Před brankou hostů se rodily závary. V 82. minutě napřáhl ke střele Šustr, míč zastavila v šestnáctce hostů až ruka stopera Race, rozhodčí ale požadovanou penaltu neodpískal. Tlak domácích v posledních minutách utkání pak už nic ne nerozhodném výsledku 1:1 nezměnil. V boji o další důležité body potřebné pro udržení soutěže budou naší hráči pokračovat v sobotu těžkým utkáním na hřišti lídra tabulky v Heřmanicích.

„Klukům nemám co vyčítat. Myslím, že jsme po herní stránce nezklamali a v průběhu utkání měli více ze hry. Bohužel jsme neproměnili šance a soupeř prakticky z první akce po naší naivní chybě skóroval. V závěru si myslím, že se mohla pískat za ruku i penalta v náš prospěch, rozhodčí to ale posoudil jinak“, řekl po utkání kouč FC SO Antonín Mura.

Branky: 36. Češek za SO Bruntál, 23. Kiška za Český Těšín, rozhodčí: Šabacký, Čecháček, Jurček, ŽK: Šustr z SO, Sostřonek z Těšína, diváků: 220, sestava SO Bruntál: Minarčík, Jan Krajčovič, Dohnálek, Žatka (69.Tomáš Němec), Lukáš Kundrátek, Patrik Kundrátek, Ostrák, Češek, Blažek, Šustr, Zdeněk Orság, trenér:  Antonín Mura, sestava Českého Těšína: Gradek, Rac, Popelka, Kantor, Kiška (79.Matuszek), Sostřonek, Kupczak, Zogota, Malyjurek, Michalisko (63.Konečný), Lojek, trenér: Richard Beneš.

( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC | komentáře: 0 | tisk )

09.04.2017 - FC SO Bruntál (muži A) – Český Těšín 1:1 (1:1)

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.