Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br.
téma Bod za statečnost
Vydáno dne 16. 04. 2017 (203x zobrazeno)

Utkání 21.kola krajského přeboru mužů Heřmanice - FCSO Bruntál  0:0.
Na utkání s druhým mužstvem tabulky odjížděli naši hráči i vedení s pokorou. Vždyť v minulém kole vyhrály v tabulce druhé Heřmanice v Orlové 5:0.
Oproti poslednímu zápasu s Českým Těšínem chyběli trenérovi Murovi Češek a Žatka, zcela zdráv není stále Tomáš Němec. Návrat do základní hlásil naopak uzdravený Bánovec a Zatloukal. Náš tým jela podpořit také delegace z družebního německého města Budingen, která je v Bruntále na návstěvě.

Přestože trenér Mura vystužil obraný val, snažili jsme se i útočit a již ve 4.minutě vypálil nebezpečně Vojta Šustr ale jeho střelu vyrazil obránce soupeře na roh. Ty byly nakonec tři, ale z toho posledního pálil opět Šustr vysoko nad. V 9. minutě vyrobil jedinou chybu Bánovec, ale Minarčík skvěle zachránil. Poté  převzali režii hosté, ale nebezpečné střely v 13. a 15.minutě šly nad Minarčíkovu branku. V 16.minutě se po našem brejku odrazil míč k Radku Zatloukalovi, ale ten dal míč v této velké šanci těsne vedle branky Heřmanic.
Hned na to ale začaly minuty pekla před naši brankou. Hosté měli tři jasné gólové šance v rozmezí 22. až 26.minuty, ale Patrik Minarčík v naší brance doslova kouzlil a všechny tutovky reflexivně vyrazil a míč nepustil za svoje záda což potvrdil i skvělým zákrokem ve 45.minutě, kdy už se zdálo, že brance nelze zabránit.

Druhý poločas jsme zase začali dobře my. Ve 49.minutě pálil Zdeněk Orság z otočky, ale Tomáš Preisner v domácí brance stál na místě. Další průběh zápasu:
59.minuta hosté pálí z dálky těsně vedle
70.minuta naše druhá největší šance. Tu má Lukáš Kundrátek, ale ze 15 m netísněn  pálí nad.
71.minuta hlavičku Půdy Minarčík skvěle kryje
75.minuta Lukáš Kundrátek střílí vedle
87.minuta napadení a udeření Jakuba Dohnálka hráčem hostů č.9, rozhodčí ale ukazuje oběma ŽK
89.minuta domácí Mantéy napadl pěstí svého spoluhráče Opata - rozhodčí nic.
90.- 95.minuta další peklo před naši brankou kam létal jeden míč za druhým, ale naše obraná hra skvělá.

"Dnes je mi těžké někoho vyzdvihovat. Byl to skvělý týmový výkon a všichni jezdili na 110% a mají náš velký dík. Zápas se vydřil především Patriku Minarčíkovi, který nás dnes opravdu podržel. Také Vojta Šustr s Kubou Dohnálkem byli výborní ve středu pole. Ale jak říkám, absolutorium a pochvalu zaslouží všichni hráči. Že přivezeme bod, asi nikdo nečekal," zhodnotil zápas trenér Mura.

Sestava FCSO: Minarčík, Krajčovič, Dohnálek, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Ostrák, Šustr, Bánovec (75.Mohyla), Orság, Blažek (78.Němec), Zatloukal (90.Došla).  (ju)

( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC | komentáře: 0 | tisk )

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.