Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

Zobrazeno: 15 (z celkem 168 nalezených)

| 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-135 | 136-150 | 151-165 | 166-168 |

téma První přípravné utkání s vítězstvím
Vydáno dne 15. 07. 2015 (1696x zobrazeno)

Šlask Reňska Wies - FC Slavoj Olympia Bruntál  5:6 (2:3)
V neděli 12.7. sehráli muži FCSO Bruntál 1.přípravné utkání v rámci otevírání nového sportovního areálu a stadionu v Reňské Wiesi v Polsku, a přestože tým nebyl kompletní, odvážejí si naši muži po solidní hře vítězství po brankách Krajčoviče 2x, Cabala, Svrčinu, Němce a Dluhoše.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Ze Slavkova bez bodů
Vydáno dne 22. 06. 2015 (1675x zobrazeno)

Slavkov – FC SO Bruntál 3:1 (1:1)

Na hřišti Slavkova ukončili naši fotbalisté letošní ročník I. A třídy. Nekompletní a po nevýrazném výkonu si odvezli ze hřiště soupeře porážku 1:3.
V nekompletní sestavě a bez větší motivace cestovali fotbalisté Bruntálu v nedělním odpoledni na hřiště Slavkova. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal jen průměrné úrovně. Ve 31. minutě dostali příležitost zahrávat trestný kop a Šanda z něj zajistil hostům jednobrankové vedení. Domácí se nechtěli před svými příznivci rozloučit porážkou a ještě před přestávkou stačili výsledek vyrovnat.

téma Druhé místo na turnaji v Prudniku
Vydáno dne 19. 06. 2015 (1472x zobrazeno)

Ve dnech 16.-17.6. se výběr našich mužů obou týmů doplněný o dva dorostence zúčastnil mezinárodního turnaje v polském Prudniku.
Týmy byly rozděleny do dvou tříčlenných skupin, kdy vítězové hráli finále, druzí o třetí místo. Naši nastoupili hned k úvodnímu utkání turnaje proti silnému domácímu týmu, který počítal s účastí ve finále, jenže bruntálský tým byl proti. Na velmi špatném terénu dokázal domácí porazit 2:0 a to i přesto, že domácím viditelně pomáhali rozhodčí.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál )

téma Přestřelka přinesla vítězství
Vydáno dne 15. 06. 2015 (1780x zobrazeno)

FCSO muži "A"  vs.  Sokol Štěpánkovice  5:4 (1:1)
Ke svému poslednímu domácímu utkání nastoupil náš tým proti zachraňujícím se Štěpánkovicím. Od úvodního hvizdu rozhodčího bylo především na hostujícím týmu vidět, že hrají prakticky o vše a už ve druhé minutě se dožadovali pokutového kopu po střetu hostujícího útočníka se stoperem domácích. Hra byla vyrovnaná, domácí byli fotbalovější, hosté agresivnější v osobních soubojích. Postupem času se přeci jen domácí dostávali do slibných šancí a jednu z nich také využili.

téma Naproměněné šance a penalta nás stály bod
Vydáno dne 09. 06. 2015 (1724x zobrazeno)

Vítězné tažení soutěží I. A třídy skončili naši hráči v nedělním utkání I. A třídy na svém hřišti, kde jsme přivítali druhý celek tabulky ze  Štitiny. Po devadesáti minutách jsme si z hrací plochy odnesli těsnou porážku 1:2.
Naši fotbalisté zaznamenali v posledních kolech výrazný vzestup v tabule soutěže a také nedělní domácí utkání chtěli vyhrát. Ani hráči Štitiny ale nepřejeli prodat svou kůži do Bruntálu zadarmo a tak se na hrací ploše od prvních minut bojovalo s velkou vervou.

téma Vítězná série pokračuje
Vydáno dne 01. 06. 2015 (1721x zobrazeno)

Šňůru vítězství v soutěží I. A třídy nepřerušili naši fotbalisté ani v sobotním utkání na hřišti Kylešovic, kdy díky brankám z prvního poločasu zvítězili poměrem 2:1 a blíží se k předním místům tabulky.
Naši fotbalisté toužili pokračovat ve vítězném tažení I. A třídou a v sobotním duelu na hřišti Kylešovic chtěli vyhrát.

téma Na povinné vítězství jsme se natrápili
Vydáno dne 25. 05. 2015 (1862x zobrazeno)

FC SO Bruntál – Sokol Píšť 2:0 (0:0)
Ve vítězném tažení z posledních utkání I. A třídy pokračovali naši fotbalisté i v nedělním domácích zápase s Píšti, kterou jen po  průměrném výkonu porazili poměrem 2:0.
Naši fotbalisté chtěli navázat na poslední úspěšná utkání a porazit před svými příznivci i dalšího soupeře. Herně se ale z neznámých důvodů již od začátku nedařilo. Hned v 1. minutě sice mohli naši hráči otevřít skóre, když po spolupráci Strnadela se Šandou mířil druhý jmenovaný mimo.

téma Konečně vítězství z venku
Vydáno dne 18. 05. 2015 (1709x zobrazeno)

Hrabová – FC SO Bruntál 0:3 (0:1)
V soutěží I. A třídy pokračoval náš tým v sobotu na hřišti Hrabové, kde byl po celé utkání herně lepším týmem a nakonec to potvrdil i zaslouženým prvním jarním vítězstvím na hřišti soupeře.
Naši hráči chtěli navázat na poslední vydařená utkání a v Hrabové o sobě dávali od úvodních minut vědět.

téma Zisk nebo ztráta ?
Vydáno dne 11. 05. 2015 (1942x zobrazeno)

FC SO Bruntál – Vítkov 1:1 (1:1)
Suverénní lídr tabulky I. A třídy se představil v nedělním odpoledni na našem hřišti  a po skončení vcelku vyrovnaného a málo pohledného utkání se oba týmy rozešly nerozhodným výsledkem 1:1.
Naši fotbalisté chtěli navázat na poslední dobré výkony i proti jasně vedoucímu týmu soutěže a od začátku se snažili o aktivní fotbal.

téma Body zůstaly zaslouženě doma
Vydáno dne 05. 05. 2015 (1686x zobrazeno)

FC SO Bruntál – Bolatice 2:0 (1:0)
V nedělním utkání I. A třídy jsme přivítali  na svém hřišti celek z horních pater tabulky Bolatice a po dobrém výkonu jsme jej dokázali zaslouženě přehrát.

téma Nedělní dopoledne nám body nepřineslo
Vydáno dne 27. 04. 2015 (1762x zobrazeno)

Mokré Lazce – FC SO Bruntál 2:0 (0:0)
Ani v dalším utkání soutěže I. A třídy na hřišti Mokrých Lazců se našim fotbalistům nepodařilo zabodovat a i přesto, že byli domácím více jak rovnocenným soupeřem, tak dva sporné góly z druhé půle rozhodly o jejich další porážce.

téma Tři body zůstaly doma
Vydáno dne 20. 04. 2015 (1591x zobrazeno)

FCSO muži A vs. FC Bílovec  2:1 (1:0)
K dalšímu domácímu utkání nastoupili naši hráči s vědomím toho, že po porážce z minulého týdne musí bodovat.
Do utkání vstoupili velmi dobře a svého soupeře přehrávali.

téma Nezodpovědný výkon body nepřinesl
Vydáno dne 14. 04. 2015 (1597x zobrazeno)

Darkovičky  vs.  FCSO muži A  3:1
Náš tým zajížděl k nováčkovi soutěže s jasným cílem prolomit nelichotivou bilanci na hřišti soupeřů, kde již více jak rok nevyhrál. Úkol to nebyl nereálný, neboť domácí v dosavadním průběhu soutěže mnoho branek nevstřelili.

téma Zasloužené vítězství
Vydáno dne 05. 04. 2015 (1354x zobrazeno)

V důležitém utkání I. A třídy přivítal v neděli odpoledne na své umělé trávě FC SO Bruntál celek Chlebičova a po devadesáti minutách vyrovnaného fotbalu vybojoval vítězství v poměru 2:0 ve svůj prospěch.
Bruntálští fotbalisté se v tabulce soutěže propadli až ke spodku a v nedělním zápase potřebovali nutně vyhrát.

téma Náš A tým v Oldřišově těsně prohrál
Vydáno dne 01. 04. 2015 (1913x zobrazeno)

Moravan Oldřišov – FC SO Bruntál 3:2 (2:1)
Na hřišti Moravanu Oldřišov zahájili v neděli fotbalisté FC SO Bruntál jarní část soutěže I. A třídy  a ani výrazně zlepšený výkon ve druhé polovině utkání je k bodovému zisku nakonec nepřivedl.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Národní sportovní agentura

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.