Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů
Náborové akce
Financování sportu z
České olympijské nadace
Informace pro rodiče


"Můj první gól"
Nábor mladých
fotbalistů a fotbalistek
Hledáme nové trenéry mládeže Hledáme pořadatele
Další informace
Školení, licence, kurzy Přestupní řád
Fotbalové asociace ČR
Adresář klubů
2018-2019
Adresář klubů KFS
2019-2020
Adresář klubů SR
2019-2020
Adresář klubů MSKFS
SR 2019-20
Rozpis soutěží
2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
soutěží OFS Bruntál
2019–2020
Kalendář článků
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Zobrazeno: 15 (z celkem 68 nalezených)

| 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-68 |

téma Mladí fotbalisté FC SO Bruntál bojovali v Rakousku
Vydáno dne 29. 06. 2016 (1982x zobrazeno)

Salzburg, Bruntál – Velkého mezinárodního turnaje starších přípravek chlapců ročníku 2005 a mladších „Itzlinger Sommercup 2016“ se v rakouském Salzburgu od pátku 24. do neděle 26. června zúčastnili i naší mladí fotbalisté FC SO Bruntál.
Do tropického tepla v Salzburgu přicestoval náš tým již v pátek ve složení Jiří Havlan, Dominik Šuta, Robin Horna, Jan Matlák, Matyáš Hanus, Josef Blatný, Adam Cmiel, Jonáš Burik, Eliáš Kališ, Petr Tobolák a Adam Bryndáč a soupeře měl v dalších devatenácti týmech z Německa, Polska, Rakouska, Maďarska, Slovenska, Kosova, Švýcarska a Česka.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Naše starší přípravka startovala na Večerním běhu
Vydáno dne 26. 06. 2016 (1603x zobrazeno)

Naše starší přípravka startovala na Večerním běhu.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Starší přípravka zakončila úspěšné jaro vítězstvím
Vydáno dne 14. 06. 2016 (1581x zobrazeno)

Vítězné tažení v jarní části soutěže okresního přeboru starší přípravky nepřerušili mladí fotbalisté FC SO Bruntál ani v posledním letošním mistrovském utkání na hřišti Horního Benešova.
Naší hráči byli od začátku jasně lepším týmem a svého soupeře ve všech směrech jednoznačně přehrávali. Naděje SO si vytvářeli po pěkných kombinacích i spoustu vyložených brankových příležitostí, kterým dobře vzdoroval brankář soupeře.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Starší přípravka pokračovala v úspěšném tažení
Vydáno dne 31. 05. 2016 (1460x zobrazeno)

FC SO Bruntál – Jiskra Rýmařov B 4:2  
V dalším soutěžním utkání hostili minulou sobotu mladí fotbalisté FC SO Bruntál z družstva starší přípravky celek Jiskry Rýmařov B. Hosté přijeli do Bruntálu s většinou hráčů ročníku 2005, ale od začátku ztahali za horší konec. Naší mladí hráči měli od začátku převahu a spoustu příležitostí. Ty jim ale vychytával výborný rýmařovský brankář Mikeska, nebo se spálili na vlastní nepřesnosti.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Starší přípravka FC SO udolala lídra
Vydáno dne 26. 05. 2016 (1308x zobrazeno)

Vynikajícího výsledku dosáhli naší chlapci z družstva starší přípravky v dohrávaném utkáním okresního přeboru na hřišti Juventusu Bruntál, kde uštědřili suverénnímu lídru tabulky nejen ztrátu prvních letošního bodů, ale i porážku v poměru 6:7.  
Naší mladí fotbalisté z družstva starší přípravky udělali proti podzimu velký skok a dokázat to chtěli i v úterý na hřišti suveréna soutěže, Juventusu Bruntál.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Starší přípravka na trianglu v Opavě
Vydáno dne 24. 05. 2016 (1274x zobrazeno)

Opava – Přípravného turnaje v Opavě se minulou sobotu zúčastnila starší přípravka FC SO Bruntál. 
Zápasy se odehrály na travnatém stadiónu náhradního hřiště Slezského FC Opava u městské sportovní haly. Soupeře měli malí fotbalisté FC SO v sestavě Matlák, Hanus, Raab, Blatný, Šuta, Bryndáč, Višňa, Horna, Tobolák, Černohorský, Cmiel, Pešat a Mihovský v týmech SFC Opava A, SK Hranice a SFC Opava B.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Úspěšný a bohatý týden naší starší přípravky
Vydáno dne 16. 05. 2016 (1451x zobrazeno)

Bohatý a úspěšný týden za sebou mají malí fotbalisté z družstva starší přípravky FC Slavoj Olympia Bruntál.
V sobotu 7. května se tým pod vedením Jiřího Stanovského v sestavě Jan Matlák, Petr Tobolák, Dominik Šuta, Adam Cmiel, Jiří Havlan, Adam Bryndáč, Robin Horna, Filip Pešat a Michal Černohorský zúčastnil v Otrokovicích turnaje „O pohár Osvobození města Otrokovice“. 

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Naše starší přípravka přivezla 5.místo
Vydáno dne 29. 03. 2016 (1572x zobrazeno)

Jeseník – Až čtrnáct družstev zápolilo o velkém pátku na velkém mezinárodním Velikonočním turnaji starších přípravek v Jeseníku. Mezi mužstvy Moravy, Čech a Polska bojovaly o co nejlepší umístění i čtyři týmy okresu Bruntál, FC SO Bruntál, TJ Horní Benešov, FK Krnov a Jiskra Rýmařov. Pořadatelé rozdělili družstva do tří skupin, kde se spolu utkaly systémem každý s každým o postupová místa do čtvrtfinále.
Naším hráčům nevyšlo hned úvodní utkání s Jiskrou Rýmařov, které i přes vyrovnaný průběh prohráli 2:6. Góly vstřelili Raab a Hanus.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Starší přípravka SO přivezla bronz
Vydáno dne 14. 03. 2016 (1529x zobrazeno)

Výborně si vedl věkově mladší tým FC Slavoj Olympia Bruntál na halovém tuinaji v kopané starší přípravky minulou sobotu v Horním Benešově "Habeš Cup 2016".
Na turnaji startovalo osm družstev bruntálského, opavského a olomouckého regionu. Hrálo se systémem každý s každým a celý turnaj měl vyrovnaný průběh a velmi dobrou úrověň. Naší hráči ve složení Jan Matlák, Matyáš Hanus, Petr Tobolák, Filip Pešat, Dominik Šuta, Jiří Havlan, Adam Čmiel a Luděk Mihovský odváděli od začátku turnaje výborné výkony.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Naši mladíci testovali novou halu v Opavě
Vydáno dne 15. 02. 2016 (1481x zobrazeno)

V nové krásné sportovní hale na stadiónu Slezský FC Opava sehráli mladí fotbalisté z družstva starší přípravky FC Slavoj Olympia Bruntál v rámci přípravy prospěšný přípravný miniturnaj s družstvy Slezský FC Opava a FC Hlučín. 
Tým ve složení Jan Matlák, Matyáš Hanus, Petr Tobolák, Filip Pešat, Jakub Raab, Dominik Šuta, Eliáš Kališ, Josef Blatný, Adam Bryndáč a Jiří Havlan sehrál celkem čtyři utkání, tři proti domácím týmům opavské starší přípravky SFC Opava a jedno z FC Hlučín. Hrálo se 1 x 24 minut a kluci podali vesměs velmi dobré výkony.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Turnaj starší přípravky pro Břidličnou
Vydáno dne 08. 02. 2016 (1480x zobrazeno)

Bruntál – Turnaj starších přípravek v halové kopané uspořádal oddíl FC Slavoj Olympie Bruntál v sobotu 6. února ve sportovní hale v Bruntále.
Turnaj se konal v rámci programu ČUS "Sportuj s námi".

Ke klání malých fotbalistů ročníku 2005 a mladších se sjeli naděje Kovo Břidličná, TJ Vítkov, Sokol Brantice, SK Zátor, FK Avízo Město Albrechtice a doplnili je domácí FC SO Bruntál“A“ a FC SO Bruntál „B“.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Mladí fotbalisté SO Bruntál ve Šternberku druzí
Vydáno dne 29. 11. 2015 (1850x zobrazeno)

Bruntál – Druhé místo si přivezli mladí fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál z halového turnaje starších přípravek ročník 2006 a mladších ze sportovní haly ve Šternberku, kde v konkurenci osmi týmů zaostali jen za týmem FC Brno – Lišeň.
Bruntálské fotbalové naděje FC SO ve složení Jan Matlák, Jakub Raab, Adam Bryndáč, Dominik Šuta, Filip Pešat, Lukáš Pavlík, Matyaš Hanus, Ondřej Trpka a Luděk Mihovský se představili v sobotu na halovém turnaji starších přípravek v kopané ve Šternberku, kde bojovali o co nejlepší výsledky v konkurenci osmi týmů Olomouckého, Brněnského a Moravskoslezského regionu.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Starší přípravka ukončila podzim
Vydáno dne 16. 10. 2015 (1714x zobrazeno)

Krátkou podzimní sezónu ukončili naši mladí fotbalisté v úterý na hřišti druhého týmu soutěže okresního přeboru starších přípravek v Rýmařově.
Tým FC SO Bruntál složen z hráčů ročníku 2006 se posílil o Kubu Raaba a Blatného a na hřišti Rýmařova sehrál výborné utkání. Oba týmy předváděly divákům skvělou, dramatickou podívanou a na starší přípravky fotbal výtečné úrovně. Vedení se ujali domácí, ale hosté dokázali výsledek otočit a ještě pár minut před koncem vedli 4:2.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Starší přípravka v Opavě
Vydáno dne 14. 10. 2015 (1681x zobrazeno)

Výlet starší přípravky
V sobotu 10. října odjela výprava družstva starší přípravky FC Slavoj Olympia Bruntál do Opavy. Chlapci sehráli nejprve od 15.00 hodin dvě utkání se Slezským FC Opava. Oba zápasy se hrály současně a hráli proti sobě ročníky 2005 a 2006. Po skončení přátelského utkání doprovodili fotbalové naděje FC SO Bruntál hráče Slezského FC Opava a Hradce Králové na hrací plochu hlavního opavského hřiště, kde se odehrálo araktivní druholigové utkání.     

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Starší přípravka FC SO přivezla druhé místo
Vydáno dne 02. 10. 2015 (1638x zobrazeno)

Opava – Výborné druhé místo si přivezli naděje FC Slavoj Olympia Bruntál z finálového turnaje vítězů okresních přeborů Moravskoslezského kraje kategorie starších přípravek z Opavy.
Komisi mládeže Moravskoslezského krajského fotbalového svazu velmi dobře připravený turnaj se odehrál ve čtvrtek 1. října na hlavním stadiónu Slezského fotbalového klubu v Opavě. O nejlepší tým kraje zápolila družstva starších přípravek FK Odra Petřkovice, ŠSK Bílovec, FC Kozmice, domácí Slezský FC Opava a FC Slavoj Olympia Bruntál.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )
| 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-68 |Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informace

sídlo
FC Slavoj Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12430

číslo účtu
KB Bruntál
107-7869350287/0100

IČO: 02999293

kontakt
Předseda FC - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Tréninky / zápasy
28.07.2021:
15.12.2020:
15.12.2020:
30.09.2020:
27.08.2020:
Odkazy

stránky staršího dorostu


stránky mladších žáků (Facebook)


ml.přípravka 2007-2008


starší přípravka 2009


www.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.olympiabruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.cz
www.hotelslezan.cz


©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
.