Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

téma "B" muži začali jaro vítězně
Vydáno dne 29. 03. 2015 (2001x zobrazeno)

FCSO muži B vs. Otice  1:0
Ke svému prvnímu jarnímu utkání nastoupilo naše mužstvo proti Oticím a vstup se jim vydařil.
Od začátku utkání jsme hráli aktivně a hned ve druhé minutě byl v pokutovém území faulován Cabal, ale k údivu všech se pokutový kop nekopal.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál )

téma Skvělá tečka za podzimní sezónou
Vydáno dne 09. 11. 2014 (2122x zobrazeno)

muži B (10/2014) FC SO muži "B"  vs. Avízo M.Albrechtice  3:0
Poslední utkání podzimní části sezony bylo soubojem dvou nesmiřitelných rivalů.
Okresní derby přineslo kvalitní fotbal a řadu zákroků na hranici únosnosti,ale to již k soubojům těchto soupeřů neodmyslitelně patří.
Domácí nastoupili s respektem,ale zároveň nebojácně a od začátku byli lepším týmem. Dá se říci, že do puntíku splnili stanovenou taktiku a odměnou jim byl dosažený výsledek.

téma Tři body z Velkých Hoštic
Vydáno dne 03. 11. 2014 (1906x zobrazeno)

muži B (10/2014) Velké Hoštice vs. FC SO muži "B"  2:4
Důležité tři body si připsali do tabulky krajské soutěže 1.B třídy naši hráči.Přestože se hrálo ráno v 10:00, což není úplně ideální čas pro hostující tým,utkání zvládli. První poločas  byli domácí lepším družstvem, ale paradoxně inkasovali z brejku jako první. To je ale nerozhodilo a do poločasu vyrovnali z penalty. Hrálo se na těžkém terénu a po přestávce ještě těžším. Skvěle nás dnes, stejně jako v posledních několika zápasech, držela pevná obrana v čele s matadorem Danem Hanákem. Ve druhém poločase měli domácí stále mírně navrch, ale po naivních chybách v obraně inkasovali ještě 3x a v závěru pouze upravili stav na konečných 2:4 !

téma Zodpovědný výkon přinesl tři body
Vydáno dne 26. 10. 2014 (1886x zobrazeno)

muži B (10/2014) FC SO muži B  vs. Chuchelná   3:1
Důležité tři body si do tabulky připsali naši hráči, kteří podali zodpovědný výkon.
Marodkou zdecimovaná sestava domácích, kteří měli na lavičce pouze jednoho náhradníka v podobě trenéra Zatloukala, se zpočátku utkání více bránila, ale hosté se do šancí nedostávali.

téma Napravená reputace
Vydáno dne 20. 10. 2014 (1986x zobrazeno)

Chomýž  vs.  FC SO muži "B"   2:2
Hosté přijeli do Chomýže odčinit ostudnou domácí prohru s Úvalnem. Již před začátkem utkání byla z hráčů cítit touha a odhodlání po úspěchu a toto přenesli i na hrací plochu.
Domácí sice začali náporem a vytvořili si tlak, ale ten hosté otupili dvěma brejky, kterými zahrozil Schovánek. Hra se vyrovnala a přelévala se z jedné strany na druhou. Hosté se dostali do vedení brankou Píci, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži po rohovém kopu.

téma Ostudná prohra s Úvalnem
Vydáno dne 13. 10. 2014 (1969x zobrazeno)

Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál z.s. FC SO muži "B" vs. Úvalno 2:3
K dalšímu domácímu utkání nastoupili naši hráči proti poslednímu Úvalnu, které bylo bez bodu. Proto byli papírovým favoritem, ale svoji roli nezvládli a po ostudném výkonu podlehli.
Již začátek utkání naznačoval, že domácí k utkání nepřistoupili se stoprocentní koncentrací a ve 13.min. po brejku hostí inkasovali.
Na tento stav dokázal odpovědět střelecky disponovaný Píca a srovnal.
Jenže do poločasu jsme opět prohrávali, když po špatně rozehraném rohovém kopu se hosté opět dostali k brejku a stanovili poločasový výsledek 1:2.

téma Zápas jako na houpačce
Vydáno dne 07. 10. 2014 (1961x zobrazeno)

FC SO muži "B"  vs. Krásné Loučky   3:3
Domácí nastoupili proti vedoucímu mužstvu soutěže s odhodláním připravit hostím první podzimní porážku.
Naši hráli velice pozorně a vyráželi k rychlým protiútokům a tato taktika se zdála být více než účinná.V 16.minutě dostal velmi dobře hrající Píca míč od Dorňáka a utěšenou střelou otevřel skóre. Než přestali domácí oslavovat, bylo vyrovnáno.Hosté rychle rozehráli ve středu hřiště a jeden z nich vymetl z pětatřiceti metrů šibenici domácí branky.

téma Po dobrém výkonu opět bez bodu
Vydáno dne 29. 09. 2014 (2067x zobrazeno)

Radek Zatloukal Bohuslavice  vs.  FC SO muži "B"    3:2
Ke svému dalšímu utkání zajížděli naši hráči na hřiště Bohuslavic.
Vinou řady zranění,omluvenek a kolize utkání "A" týmu byla sestava značně kombinovaná, ale i přes tento handicap podali naši hráči zejména ve druhém poločase velice dobrý výkon a jen smůla v koncovce je připravila o bodový zisk.
Domácí začali utkání aktivně, ale pozorně hrající hosté je do žádných vážnějších akcí nepouštěli a naopak sami hrozili z rohových kopů a brejkových situací.

téma Dvoubrankové vedení body nepřineslo
Vydáno dne 15. 09. 2014 (1995x zobrazeno)

Radek Zatloukal Žimrovice - FC SO muži "B"  4:2
Hosté začali utkání velmi dobře  a již v 15.min. vedli 2:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že odjedou bez bodového zisku.
Bohužel, individuální chyby rozhodly o tom, že naši odjeli s prázdnou.

Domácí nebyli lepším týmem, ale nakonec se radovali ze zisku tří bodů.

téma Zlaté body proti Zlatníkům
Vydáno dne 08. 09. 2014 (1835x zobrazeno)

Radek Zatloukal FC SO muži "B" - Zlatníky  2:1
Jako "zlaté" mohou být nazvány tři body, které vybojovali naši hráči.
Soupeř přijel do Bruntálu se  šesti body a skóre 7:2 po dvou odehraných utkáních, proto se očekával vyrovnaný zápas.
Začátek utkání vyšel lépe domácím a už ve druhé minutě po pěkné akci a faulu na Hendrycha kopal Píca pokutový kop, který s přehledem proměnil.
Domácí nadále předváděli pohledný kombinační fotbal, vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale byli na štíru s jejich proměňováním."Tutovky" postupně zahodili Píca, Hendrych, Schovánek. Nakonec se ale dočkali druhého úspěch, když po krásné akci po ose Schovánek, Hendrych, Chudý, posledně jmenovaný poslal domácí do dvoubrankového vedení.

téma Smolná prohra "Béčka" v Oticích
Vydáno dne 31. 08. 2014 (1937x zobrazeno)

Radek ZatloukalOtice vs. FC SO "B" muži   2:0
Domácí po dvou kolech měli na svém kontě pouze jeden bod a proto začali aktivně a v prvních deseti minutách byli lepším týmem. Jejich snaha byla však pouze platonická.FC SO se z úvodu rychle oklepal a ve 14.min. se po přihrávce Svrčiny za obranu domácích řítil sám do gólové šance Schovánek.Té se ale zalekl a trestuhodně ji zahodil. Od této chvíle se hosté dostali do mírného tlaku, který vyústil v několik slibných příležitostí. Ty však zůstaly nevyužity.

téma Béčko na tři body nedosáhlo
Vydáno dne 25. 08. 2014 (1841x zobrazeno)

Radek Zatloukal FC SO Bruntál 1.B  vs. Slavia Opava 3:3
Ke druhému mistrovskému utkání nastoupil B tým mužů na domácí půdě proti Slavii Opava a chtěl potvrdit zisk tří bodů z Heraltic.
Domácí hráči chtěli začít náporem,ale bohužel již ve 4.min. inkasovali a prohrávali.Od té chvíle měli domácí mírnou převahu a tu zúročili ve vyrovnávací branku,když si hosté po centru Raaba vstřelili vlastní gól.
Ve 29.min. Raab ideálně vysunul Pícu a ten tváří v tvář brankáři hostů nezaváhal.
Z vedení se ale dlouho domácí neradovali, protože po chybě ve středu hřiště se situace opakovala na druhé straně, kdy ve 32.min.útočník hostů neměl se zakončením problémy.

téma Dobrý vstup do soutěže B týmu
Vydáno dne 18. 08. 2014 (1951x zobrazeno)

Velké Heraltice - FC SO Bruntál B   1:2 (0:1)
Domácí začali aktivně, ale pozorně bránící hosté je do žádných velkých šancí nepouštěli a naopak hrozili z rychlých protiútoků. Po jednom takovémto byl ve vápně domácích sražen Dorňák a nařízenou penaltu s přehledem proměnil aktivní Cabal.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Národní sportovní agentura

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.