Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

téma Bojovný výkon na prvoligové týmy nestačil
Vydáno dne 14. 12. 2014 (2050x zobrazeno)

mladší žáci (9/2014)Mladší žáci r.2002 se zúčastnili turnaje, na který byli pozváni trenéry SK Sigma Olomouc.
Na turnaji se představily týmy SK Sigma A, SK Sigma B , SK Sigma 2003, Valašské Meziříčí a Prostějov.Všechny tyto týmy hrají žákovskou ligu a jak se ukázalo byly nad síly našich kluků. Velký rozdíl byl především v rychlosti, kdy naši byli většinou o krůček vzadu.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál )

téma Mladší žáci první na turnaji v Bílovci
Vydáno dne 23. 11. 2014 (1965x zobrazeno)

Mladší žáci zahájili halovou sezónu na silně obsazeném turnaji v Bílovci.
Turnaj se konal v krásné sportovní hale a družstva byla rozdělena do dvou skupin. Naši kluci měli za soupeře postupně Kopřivnici, Bílovec"B", Kravaře a Ústí u Vsetína. Druhá skupina měla toto obsazení: Bílovec "A", Nový Jičín, Juventus Bruntál, Horní Suchá, Frenštát pod Radhoštěm.

téma Mladší žáci mají po sezóně, tak šli spolu do kina
Vydáno dne 13. 11. 2014 (2014x zobrazeno)

Mladší žáci mají sice po náročné podzimní části soutěží volno, ale jako parta jsou stále spolu.
Dnes si zašli do kina a příští týden se chystají na společnou večeři k ukončení sezóny.

téma Talent Staščák sestřelil Vítkovice. Mladší žáci jsou půlmistrem !
Vydáno dne 09. 11. 2014 (1711x zobrazeno)

MFK Vítkovice "B"  vs.  FC SO mlasdší žáci "A"  0:13
Ke svému poslednímu podzimnímu utkání krajského přeboru nastoupili naši chlapci na půdě rezervy prvoligových Vítkovic a nenechali nikoho na pochybách, kdo je suverénem letošního ročníku.
Od první minuty soupeře předčili ve všech směrech a utkání se změnilo v exhibici hostů a střelecky disponovaného Honzíka Staščáka, který desetkrát rozvlnil síť soupeře.

téma Další dvouciferná výhra
Vydáno dne 03. 11. 2014 (1938x zobrazeno)

FC SO mladší žáci "A" vs. FK Bohumín  14:0
K poslednímu domácímu utkání podzimní části nastoupili mladší žáci proti Bohumínu. A jak se již pomalu stává zvykem,skončilo to debaklem hostí, kteří si na cestu domů přibalili čtrnáct "kousků".
Naši hráči od začátku skvěle kombinovali,vytvářeli si šance a bavili se fotbalem.
Atraktivní útočný fotbal podpořený výtečnou obranou slavil úspěch i podvanácté v řadě .
K poslednímu letošnímu utkání zajíždějí naši kluci v neděli do Vítkovic.Věříme, že  třinácté utkání zvládnou stejně jako ta předchozí a přezimují na čele krajského přeboru.

téma Kanonáda v Úvalně
Vydáno dne 03. 11. 2014 (1711x zobrazeno)

mladší žáci (9/2014)Úvalno vs. FC SO mladší žáci "B"  0:15
K poslednímu podzimnímu utkání nastoupili naši kluci v Úvalně.
Hned od začátku bylo jasné,že jsou zaslouženě vedoucím týmem okresního přeboru bez ztráty jediného bodu a s chutí si zastříleli a domácím nedali vůbec žádnou šanci.

téma Stý gól padl ve Vratimově
Vydáno dne 29. 10. 2014 (1711x zobrazeno)

mladší žáci A (10/2014)Vratimov  vs.  FC SO mladší žáci "A"  0:12
K dohrávanému utkání KP zajížděli naši kluci do Vratimova.
V první půli jsme se spíše trápili a nedokázali jsme se vyrovnat se špatným terénem a destruktivní hrou soupeře, který jen bezhlavě odkopával míče a nejevil snahu hrát fotbal.
Po přestávce ale již kluci našli na toto recept a smetli soupeře deseti brankami.
V pořadí třetí gól znamenal zároveň stý vstřelený gól našich borců v právě probíhajícím ročníku.

téma Kopřivnice si odvezla debakl
Vydáno dne 20. 10. 2014 (1923x zobrazeno)

mladší žáci (8/2014)FC SO mladší žáci "A"  vs.  Kopřivnice  17:0
Domácí celek nastoupil k utkání na domácí půdě v roli favorita a již od začátku nenechal nikoho na pochybách o tom, kdo je na hřišti pánem. Skvěle kombinovali a vytvářeli si jednu šanci za druhou.
Hosté, kteří se zmohli jen na pár ojedinělých protiútoků, nevěděli kam dřív skočit a jen díky dobře chytajícímu brankáři neodjeli s vyšší porážkou.

Naši kluci zatím neztratili ani bod a vládnou krajskému přeboru !

téma Jízda nekončí !
Vydáno dne 13. 10. 2014 (1637x zobrazeno)

Slavia Orlová vs. FC SO mladší žáci "A"  2:14
Mladší žáci zavítali na hřiště Orlové, která ještě loni hrála první žákovskou ligu.I z tohoto důvodu panovala mezi hráči mírná nervozita. Jenže když během prvních pěti minut nasázeli soupeři čtyři branky, nervozita byla pryč. Naši kluci předváděli oku lahodící výkon a stříleli jednu branku za druhou.
Nadále jsou ve své soutěži bez ztráty bodu a vévodí tabulce.

téma Nezastavitelní mladší žáci
Vydáno dne 05. 10. 2014 (1912x zobrazeno)

Ostrava-Třebovice vs. mladší žáci "A"  0:8
O zastavení rozjetého vlaku se pokusili domácí hráči Třebovic a udělali vše, aby se jim to povedlo. Hřiště neposekané, zmenšeno na nejmenší možné rozměry a tím pádem zhuštěný prostor, to byly zbraně domácích, kteří se zuby nehty bránili atakům hostí.
To se jim i díky střelecké smůle našich kluků dařilo až do osmé minuty, kdy se k přímému kopu postavil Unverdorben a poslal hosty do vedení.
Náš tým se uklidnil a postupně nasázel další branky do sítě domácích.
Ti na naše kluky s přibývajícím časem zjevně nestačili a jen díky faulům se jim dařilo je zastavovat.

téma Poklidné vítězství
Vydáno dne 05. 10. 2014 (1837x zobrazeno)

Mladší žáci "B" vs. Stará ves  5:2 (5.10.2014)Mladší žáci "B" vs. Stará ves   5:2
Domácí nastoupili k utkání jako vedoucí tým soutěže a od prvních minut to bylo na hřišti znát.
Výborně kombinovali a soupeři nedovolili nic vážnějšího.
V poklidu si dokráčeli pro další vítězství a svým výkonem zahřáli promrzlé diváky.

téma "Áčko" mladších žáků stále bez ztráty bodu
Vydáno dne 24. 09. 2014 (1779x zobrazeno)

Avízo Město Albrechtice vs. FC SO mladší žáci "A"  0:2
Naši kluci přijeli do Albrechtic jako vedoucí celek soutěže.
To soupeř dobře věděl a před tímto zápasem se posílil o tři hráče Krnova.
Na špatném terénu nemohli naši hráči předvádět svoji kombinační hru a navíc rozhodčí netrestal tvrdou, až brutální, hru domácích.

téma Mladší žáci "B" nadělovali
Vydáno dne 24. 09. 2014 (1771x zobrazeno)

FC SO mladší žáci "B"  vs.  Milotice  20:0
"Béčko" mladších žáků si se soupeřem z Milotic hlavu nelámalo, nastřílelo úctyhodných dvacet branek a suverénně vévodí OP mladších žáků.

Branky: 4xGecašek, 3xRožnovský, 2xHanák, 2xDvořák, 2xFlekač, Vašíř, Unverdorben, Liščák, Duhajský

téma Pohodové vítězství
Vydáno dne 15. 09. 2014 (1798x zobrazeno)

FC SO mladší žáci "B" - Úvalno 10:0
Jako na kolotoči si museli připadat hráči hostujícího týmu.
Naši kluci předváděli zejména ve druhé půli pohledný kombinační fotbal a konečný výsledek je pro soupeře ještě milosrdný.
"Béčko " s přehledem vede soutěž OP, když kluci vyhráli všechna svá odehraná utkání.

téma Festival zahozených šancí
Vydáno dne 15. 09. 2014 (2163x zobrazeno)

FC SO mladší žáci "A" - Kravaře 5:4
Souboj prvního s druhým sliboval pohledný fotbal a to se také naplnilo.
Od začátku se naši kluci do soupeře pustili a vytvářeli si jednu šanci za druhou.
Bohužel, nedařilo se je proměnit. Na druhé straně soupeř z první vážnější akce vybojoval rohový kop a po něm otevřel účet utkání. To ovšem domácí ještě více "nakolpo" a soupeř nevěděl, kam dřív skočit.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Národní sportovní agentura

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.