Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských

téma Bod za statečnost
Vydáno dne 16. 04. 2017 (1985x zobrazeno)

Utkání 21.kola krajského přeboru mužů Heřmanice - FCSO Bruntál  0:0.
Na utkání s druhým mužstvem tabulky odjížděli naši hráči i vedení s pokorou. Vždyť v minulém kole vyhrály v tabulce druhé Heřmanice v Orlové 5:0.
Oproti poslednímu zápasu s Českým Těšínem chyběli trenérovi Murovi Češek a Žatka, zcela zdráv není stále Tomáš Němec. Návrat do základní hlásil naopak uzdravený Bánovec a Zatloukal. Náš tým jela podpořit také delegace z družebního německého města Budingen, která je v Bruntále na návstěvě.

( celý článek | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál )

téma Další ztracené body
Vydáno dne 11. 04. 2017 (1775x zobrazeno)

FC SO Bruntál – Český Těšín 1:1 (1:1)
V dalším utkání krajského přeboru přivítali naší fotbalisté v neděli na hřišti v Moravskoslezském Kočově velice silný tým Českého Těšína a i přesto, že jej herně přehrávali, tak si po skončení připsali jen bod za remízu 1:1.
Fotbalisté FC SO Bruntál vstoupili do utkání s cílem vyhrát a hned v úvodních minutách to také potvrzovali. Už ve 3.minutě se dostal do gólové příležitostí Ostrák, akci chtěl ale ještě vyšperkovat přihrávkou na spoluhráče, která ale adresáta nenašla. Tlak našeho týmu pokračoval a v další brankové příležitostí se ocitl Orság, také on neuspěl a stav se neměnil.

téma Zase jenom remíza
Vydáno dne 10. 04. 2017 (1910x zobrazeno)

FC SO Bruntál muži A  vs.  Český Těšín  1:1 (1:1)
K dalšímu utkání v boji o záchranu se na kočovském hřišti představil Český Těšín.
Domácí se do soupeře pustili hned od začátku a drželi míč na svých kopačkách.
Hosté hráli zataženi na vlastní polovině a spoléhali především na rychlé protiútoky a standardní situace. Po jedné takové se hosté prosadili hlavou, ale naštěstí pro domácí trefili jen boční tyč. Toto varování domácí tým ještě více nabudilo a začali hosty mačkat na jejich polovině, vytvořili si i několik slibných situací, ale branku se jim vstřelit nepodařilo.

( celý článek | vložil: Radek Zatloukal, místopředseda FC SO Bruntál )

téma Derby nemělo vítěze
Vydáno dne 04. 04. 2017 (1837x zobrazeno)

FK Krnov vs. FC SO Bruntál muži  A   2:2 (0:0)
Očekávané okresní derby přilákalo do ochozů téměř tisícovku diváků a ti viděli oboustranně opatrný začátek.
Bruntálští drželi míč na svých kopačkách a domácí pouze čekali na rychlý protiútok. Atraktivního fotbalu ani šancí k vidění příliš nebylo.

téma Prohra s Bohumínem
Vydáno dne 28. 03. 2017 (1416x zobrazeno)

V prvním jarním domácím utkání soutěže krajského přeboru přivítali naši fotbalisté na umělé trávě jednoho z aspirantů na postup z Bohumína a utkání, kterému by spíše slušela remíza, nakonec smolně prohráli těsným poměrem 1:2.
Utkání na bruntálské umělé trávě začalo z obou stran  svižně. Domácí zahrozili hned v úvodu Orságem. Ve 4. minutě musel na opačné straně  likvidovat šanci hostujícího Kalouse domácí gólman Minarčík. V dalším průběhu se příliš gólových příležitost na hřišti nerodilo. Hosté byli v poli opticky o něco málo aktivnější, domácí ale nechtěli zůstat pozadu a tak se bylo nač dívat.

téma Jaro jsme zahájili vítězně
Vydáno dne 21. 03. 2017 (1453x zobrazeno)

Jarní část krajského přeboru zahájil v neděli o udržení bojující FC SO Bruntál v neděli na hřišti Frenštátu pod Radhoštěm a po skončení bojovného utkání se mohl radovat z důležitého a zaslouženého vítězství v poměru 2:1 ve svůj prospěch.
„Nevíme, co nás v prvním jarním utkání ve Frenštátě čeká, ale chceme tam vyhrát a přivézt tři body“, říkal před důležitým utkáním kouč FC SO Bruntál Antonín Mura. Utkání na dobře připraveném, ale těžkém podmáčeném terénu mělo od úvodních minut oboustranně bojovný průběh. Domácí vědomí si své situace stejně, jako hosté, chtěli vyhrát a tlačili se na útočnou polovinu především jednoduchosti a dlouhými nakopávanými míči.

téma Generálka na sezonu se vydařila
Vydáno dne 13. 03. 2017 (1485x zobrazeno)

V poledním utkání před zahájením jarní části krajského přeboru na hřišti Frenštátu pod Radhoštěm hostili naši fotbalisté na umělé trávě v Bruntále účastníka olomoucké I. A třídy z Moravského Berouna a po devadesáti minutách vybojovali těsné vítězství v poměru 3:2.
„Chtěli jsme utkání pojmout jako generálku před začátkem jara na hřišti Frenštátu, ale bohužel jsme se pro nemoc museli obejít bez Patrika Kundrátka a Zatloukala.„ říkal před posledním přípravným utkání s Moravským Berounem, bruntálský kouč Antonín Mura.

téma Muži v přípravě tentokrát bez vítězství
Vydáno dne 07. 03. 2017 (1701x zobrazeno)

Dvěma dalšími zápasy v pátečním podvečeru a sobotním odpolední pokračovali fotbalisté FC Slavoj Olympia Bruntál v přípravě na náročné jarní záchranářské boje v krajském přeboru. Výsledkově se oba zápasy Bruntálským tentokráte nevydařili.

téma V přípravě další výhra
Vydáno dne 28. 02. 2017 (1526x zobrazeno)

Příprava našich mužů na těžké jaro v krajském přeboru pokračovala pátečním večerním domácím zápasem proti Kravařím a stejně, jako v minulém týdnu jsme si odnesli vysoké vítězství především zásluhou vydařeného prvního poločasu.
„Šli jsme do zápasu prakticky kompletní už s brankářem Minarčíkem, který bude na jaře naším prvním gólmanem. Záda mu bude krýt nadějný a talentovaný dorostenec Šidlák, který bude mít možnost prokázat své kvality právě dnes, nebo jednička B týmu Laďa Smažínka“ řekl před zápasem domáci trenér Antonín Mura.

téma Další vítězství mužů v přípravě na sezonu
Vydáno dne 21. 02. 2017 (1609x zobrazeno)

V sérií přípravných utkání pokračovali v sobotu na své umělé trávě naši fotbalisté utkáním s účastníkem krajského přeboru Hájem ve Slezsku a na vítězství v poměru 5:3 měl podíl hlavně výborný výkon celého týmu v prvních pětačtyřiceti minutách hry.
Bruntálští fotbalisté nastoupili do utkání velmi aktivně a od začátku předváděli aktivní, ofenzivní fotbal.

téma Další výhra v přípravě
Vydáno dne 19. 02. 2017 (1567x zobrazeno)

FCSO muži "A"  vs.  Háj ve Slezsku   5:3  (4:0)
K další přípravě si naši trenéři pozvali Háj ve Slezsku, který s námi hraje krajský přebor.
Naši začali utkání jako z partesu. Rychle kombinovali, měli výborný pohyb a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Hostující tým byl zjevně zaskočen a prakticky k ničemu se nedostal.

téma Nepodařený výkon přinesl debakl
Vydáno dne 12. 02. 2017 (1610x zobrazeno)

FCSO Bruntál vs. Slavkov  0:8  (0:2)
Čtvrtý přípravný zápas jsme hráli ve stejný den jako utkání proti Šternberku.
Díky řadě omluvenek museli nastoupit někteří hráči, kteří již hráli v dopoledním utkání a to se projevilo.

téma Výborná produktivita nám přinesla vysoké vítězství
Vydáno dne 12. 02. 2017 (1614x zobrazeno)

FK Šternberk vs.  FCSO Bruntál  1:5 (1:2)
K dalšímu ze série přípravných utkání jsme zajížděli do Šternberka, který přezimoval na druhé příčce olomouckého krajského přeboru a v přípravě už měl skalp dvou divizních celků. Očekávali jsme tedy kvalitního soupeře a to se také potvrdilo.

téma ​Solidní výkon v Olomouci
Vydáno dne 08. 02. 2017 (1676x zobrazeno)

HFK Olomouc  vs.  FCSO  3:1 (3:1)
Ke druhému přípravnému utkání jsme nastoupili proti třetiligovému HFK Olomouc. V utkání jsme zkoušeli některé další případné posily pro jarní část soutěže.
Hned od úvodního hvizdu domácí tým předváděl rychlý kombinační fotbal a dostal náš tým pod tlak. Jenže ve 3.minutě využil Zdeněk Orság chyby v rozehrávce domácích stoperů a poslal nás do vedení.

téma První přípravu jsme zvládli
Vydáno dne 05. 02. 2017 (1482x zobrazeno)

FCSO Bruntál - Orzel Branice   4:2  (0:0)
K prvnímu přípravnému utkání nastoupili naši hráči proti polskému celku, který hraje podobnou soutěž jako náš tým.
V první půli jsme měli více ze hry, drželi jsme míč na svých kopačkách, ale v zakončení jsme byli bezzubí.
Polský tým se dostával do zajímavých situací většinou po náhodných akcích či nedorozumění v domácí obraně, ale prosadit se také nedokázal, proto se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

Národní sportovní agentura

Moravskoslezský kraj

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.