Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
téma Středeční předehrávka přinesla důležité body
Vydáno dne 06. 09. 2016 (1252x zobrazeno)

Vloženým kolem pokračovali fotbalisté FC SO Bruntál na svém hřišti ve středu v soutěží krajského přeboru utkáním se Šenovem a po devadesáti minutách si připsali zasloužené  vítězství v poměru 6:3 ve svůj prospěch.
Po remíze s Krnovem chtěli fotbalisté Fc SO Bruntál vyhrát a od začátku to dávali jasně najevo.

Už v 1. minutě poslal Kazar pas na Orsága za obranu hostů a ten se střelou z úhlu poprvé střelecky prosadil. Hned v 6. minutě opět Kazar vyzval Tomáše Němce přihrávkou za obranu Šenova k samostatnému nájezdu na branku hostů, bruntálský hráč ale přestřelil. Ve 14. minutě se dočkali hosté vyrovnání. Po rohovém kopu a nedůrazu v obraně domácího se prosadil v šestnáctce Bruntálu Gorovič. Domácí chtěli vyhrát a soupeře tlačili. Ve 23. minutě faulovali hosté ve vlastním pokutovém území pronikajícího Němce a sudí nařídil proti Šenovu penaltu. Jan Krajčovič si věděl rady a vrátil svému týmu vedení. Tlak domácího hráčů trval i v dalším průběhu. Ve 27. minutě přeloboval obranu hostů Kazar a Orság za pomoci tyče vstřelil třetí branku SO Bruntál. Ve 29. minutě předvedli domácí povedenou akci. Kazar vysunul do útoku Němce, který prošel obranou hostů a uvolnil Češka, ten si pohrál s pohrál s gólmanem Šenova a zvýšil vedení domácích na rozdíl tří branek. Snížení se Šenov dočkal ve 32.minutě. Hosté dostali možnost zahrávat trestný kop a Bednář se z hranice šestnáctky nemýlil. Do druhé půle vstoupili domácí s cílem dovézt utkání k vítěznému konci. V 55. minutě ale hosté podnikli středem rychlý protiútok a Bednář snížil na rozdíl jediné branky. Utkání se zdramatizovalo, ale v 64. minutě přišlo pro domácí uklidnění. Po faulu na Němce zahrával z úhlu trestný kop Kazar a přímou střelou k tyči překvapil brankáře hostů Szarowského. Domácí byli znovu na koni a v 75. minutě pečetili vítězství. Patrik Havlíček našel centrem před brankou hostů střídajícího Cabala a ten přidal šestou branku domácích.  Hosté už rezignovali a domácí dohrávali zápas v pohodě. V 76. minutě byl v šanci po spolupráci s Klembarou, Havlíčkem a Zatloukalem Ostrák. Stav se už ale neměnil až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Po skončení si tak domácí fotbalisté mohli připsat zasloužené hokejové vítězství v poměru 6:3. „Sehráli jsme myslím dobré utkání bohaté na góly. Musím celý tým za výkon pochválit a hlavně za aktivitu. Vyzdvihnout bych chtěl Tomáše Němce, který po celých devadesát minut odváděl výborný výkon. Těší útočná aktivita a produktivita, ale naopak mrzí počet inkasovaných branek na vlastním hřišti, to by se nemělo stávat“, zhodnotil utkání krátce kouč SO Bruntál Antonín Mura.  (st)

FC SO Bruntál – FK Šenov 6:3 (4:2)

Branky: 1. a 28. Zdeněk Orság, 25. Jan Krajčovič, 30. Češek, 65.Kazar, 76. Cabal za Bruntál, 15. Gorovič, 33. a 56. Bednář za Šenov, sestava Bruntálu: Minarčík, Kopec(46Cabal), Došla, Jan Krajčovič, Patrik Havlíček (77.Klembara), Češek, Ostrák (77. Zatloukal), Tomáš Němec, Kazar (84.Hendrych), Zdeněk Orság (86.Raab).

( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | tisk )

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.