Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
téma V Kobeřicích bez bodů
Vydáno dne 04. 10. 2016 (1256x zobrazeno)

V soutěží krajského přeboru pokračovali naši fotbalisté v neděli na hřišti Kobeřic a i přesto, že byli po většinu zápasu lepším týmem, tak si vinou špatné střelecké produktivity odvezli těsnou porážku 1:2.
Naši začali utkání v Kobeřicích aktivně a tlačili na soupeře. Už v 10. minutě byl faulován před velkým vápnem domácích Němec. Trestný kop Šandy ale vytlačil domácí gólman Volný na roh. V 19. přišla akce Orsága, Došlova koncovka ale mířila mimu bránu Kobeřic. Ve 23. minutě se dostali ke slovu domácí, šanci Janíka ale bravurně zlikvidoval gólman hostů Minarčík.

Fotbalisté SO Bruntál chtěli hrát a měli více ze hry. Střelecky ale tápali a ve 31. minutě byli potrestáni. Rychlý protiútok domácích zakončil Čujek a Kobeřice se dostali dovedení. Ve 32. minutě mohlo být vyrovnáno. Po rohovém kopu Ostráka hlavičkoval Češek, míč ale zkrotil ve svých rukavicích brankář domácích. Ve 35. minutě hosté v obraně chybovali a po další rychlé akci domácích se prosadil druhým gólem v síti hostů Kryštof. Bruntálští se nechtěli s nepříznivým vývojem utkání smířit a bojovali dále. Ve 37. minutě ale mohli znovu inkasovat. Horák ale na poslední chvíli vykopl míč z brankové čáry. Ve 43. minutě se Bruntálští vrátili do utkání. Po faulu na Tomáše Němce zahrával trestný kop Ostrák. Jeho střelu ještě gólman Kobeřic vyrazil, ale na dorážku Orsága už byl krátký. Druhý poločas provázel v Kobeřicích prudký déšť. Hosté od začátku převzali iniciativu na své kopačky, ale v celém průběhu je provázela slabá produktivita. V 54. minutě tak mohli skórovat domácí. Minarčík ale nebezpečný trestný kop Žmolíka zlikvidoval Minarčík v bráně hostů. Tlak hostů pokračoval i v dalším průběhu  bez úspěchu. V 62. minutě se prodral do šance Orság, míč ale poslal mino branku domácích. V 78. minutě se ocitl na pětce ve vyložené šanci Zatloukal, také on výsledek nesrovnal a branku Kobeřic přestřelil. V závěrečných minutách snaha hostů gradovala, ale výsledkově se už nic do závěrečného hvizdu rozhodčího nezměnilo. „První poločas nebyl dobrý a doslova jsme jej prospali. Vytvořili jsme si sice šance, ale góly nám dával soupeř. V závěru jsme sice alespoň snížili. Ve druhé půli jsme si vytvořili tlak a šance minimálně na vyrovnání. Bohužel jsme je nedokázali využít. Domácí bojovali a když jsme byli zastavování i častými spornými ofsajdy, tak jsme odjeli z Kobeřic z prázdnou, řekl po utkání nespokojený kouč SO Bruntál Antonín Mura.

Kobeřice - FC SO Bruntál 2:1 (2:1)

Branky: 31. Čujek, 36. Kryštof za Kobeřice, 44. Zdeněk Orság za Bruntál, sestava SO Bruntál: Minarčík, Mohyla (15.Jan Krajčovič), Horák, Došla, Tomáš Němec, Klembara (59.Cabál), Šanda, Ostrák, Zatloukal, Češek, Zdeněk Orság (84.Kazar), trenér: Antonín Mura.

( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | tisk )

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.