Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů

2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
téma Opět jsme selhali střelecky
Vydáno dne 25. 10. 2016 (1287x zobrazeno)

V soutěží krajského přeboru pokračovali v neděli naši hráči A týmu utkáním na hřišti Bílovce a i přesto, že měli v průběhu utkání oproti domácím mnohem více brankových příležitostí, odnesli si až krutou porážku 1:4 .
Bruntálští nastoupili do utkání aktivně a v prvních dvaceti minutách si vypracovali herní převahu. Ta přinášela hostům i brankové příležitostí.

Ve 14. minutě poslal Horák do samostatného nájezdu na brankáře domácích Nikše Zatloukala, ten ale trefil jen nohy domácího gólmana. Následný rohový kop Šandy poslal hlavou těsně vedle domácí brány Ostrák. Bruntálští byli aktivní a měli další střelecké příležitostí. Ani jedna se neujala a ve 21. minutě udeřili Bílovečtí. Ke střele z dobrých třiceti metrů napřáhl Ondruš a míč zapadl přesně pod břevno branky bruntálského gólmana. Hosté pokračovali v aktivním výkonu a o minutu později se začínalo znovu. Přesný centr Jana Krajčoviče poslal hlavou nezadržitelně do sítě domácích Kazar. Ve 35.minutě měli Bruntálští další možnost ke skórování. Šanda vybídl ke vstřelení gólu Ostráka, ten ale posla míč nad bránu Bílovce. Ve 40. minutě poslal gólovou přihrávku na Ostráka Kazar, míč ale z kopačky bruntálského hráče mířil opět mimo. Hráči Bruntálu byli lepším týmem, ale před poločasem inkasovali. Domácí z ojedinělého protiútoku ve 45. minutě vybojovali sporný aut. Hosté se zbytečně nechali rozhodit a nesoustředili se na hru. Bílovec rozehrál autové vhazování a následnou střelu Moučky ze šestnáctky odraženou od břevna vrátil do sítě Bruntálu opět Ondruš. Aktivnějším týmem byli hosté i od začátku druhé poloviny utkání. Ve 47. minutě poslal do šance Němec Orsága, ten ale trefil opět jen nohy brankáře Bílovce a následná dorážka Šandy o centimetry minula pravou tyč domácí svatyně. Hosté tlačili a chtěli vyrovnat. V 62. minutě ale podnikli domácí rychlý protiútok. Hostující defenzíva špatně odvrátila míč a Ronem vsítil už třetí gól domácího týmu. O další minutu později to vypadalo z hosty ještě hůře. Čárový rozhodčí pustil jasný ofsajd a domácí Ronec zvýšil vedení na 4:1 ve prospěch Bílovce. Bruntálští ani za krajně nepříznivého stavu nesložili zbraně a chtěli alespoň korigovat. V 78.minutě poslal Došla do vyložené příležitostí Orsága, ten ale opět těsně minul. Nemohoucnost bruntálské produktivity potvrdil ještě v 83.minutě střídající Mišurec, který po přihrávce Ostráka poslal míč ve vyložené příležitostí opět těsně vedle. SO Bruntál si odvezl z Bílovce až příliš krutou porážku 1:4 a v neděli se buse snažit o reparát v domácím utkání proti Háji ve Slezsku.
„Doplácíme v posledních utkáních na velice špatnou obrannou činnost a špatnou produktivitu v koncové fázi. Co je nám platné, že jsme hlavně celý první poločas jasně lepším týmem a vytvoříme si spoustu brankových příležitostí, když je ale trestuhodně prohospodaříme a  místo toho abychom vedli alespoň 3:1, tak prohráváme 1:2. Ve druhé půli to bylo obdobné. Neproměníme šance a po chybách inkasujeme a odvezeme si vzhledem k průběhu utkání až příliš krutou porážku. Musíme to do dalších utkání rozhodně zlepšit“, řekl k utkání nespokojený kouč Bruntálu, Antonín Mura.
"Po celý první poločas jsem si myslel, že tady nemůžeme prohrát. Ani poté když nevydařený centr domácích zapadl za záda našeho brankáře. Naše špatná koncovka se projevila i dnes a tím
jsme opět prohráli. Musíme s tím přes zimní přestávku něco udělat. 1:4 vypadá na ručník, ale kdo neviděl neuvěří, že jsme byli vyrovmamí, pokud ne trochu lepší.. Proměnit alespoň dvě snad ze šesti šancí, měli jsme body my"
, zhodnotil utkání předseda FCSO Jan Urban.

Bílovec – FC SO Bruntál 4:1 (2:1)
Branky: 22. Kazar za Bruntál, 21., 45 Ondruš, 62., 66. Ronec za Bílovec, sestava Bruntálu: Minarčík, Jan Krajčovič, Horák, Došla, Tomáš Němec (67.Cabal), Češek, Šanda (75.Mišurec), Zatloukal (88.Hendrych), Ostrák, Zdeněk Orság, Kazar, trenér: Antonín Mura, vedoucí: Josef Krajčovič.

( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | tisk )

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

ČUS Bruntál

©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.