Hlavní stránka
Klubové oddíly
Fotbalové turnaje
Mezinárodní halový turnaj žáků v kopané Fotbal. turnaj mladších a starších přípravek Slavoj Olympia CUP O přeborníka OFS Br. Pokyny pro účastníky fotbalových turnajů
Náborové akce
Financování sportu z
České olympijské nadace
Informace pro rodiče


"Můj první gól"
Nábor mladých
fotbalistů a fotbalistek
Hledáme nové trenéry mládeže Hledáme pořadatele
Další informace
Školení, licence, kurzy Přestupní řád
Fotbalové asociace ČR
Adresář klubů
2018-2019
Adresář klubů KFS
2019-2020
Adresář klubů SR
2019-2020
Adresář klubů MSKFS
SR 2019-20
Rozpis soutěží
2019-2020 Text. část
Rozpis soutěží FAČR pro Moravu 2019-2020 Rozpis soutěže MSKFS pro SR 2020-21 Rozpis mistrovských
soutěží OFS Bruntál
2019–2020
Kalendář článků
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
téma Rozhovor s kapitánem Janem Krajčovičem před zahájením nové sezony
Vydáno dne 08. 08. 2017 (1295x zobrazeno)Jene, jak je z Tvého pohledu připraveno mužstvo na novou sezonu ?
Já doufám, že bude připraveno tak, aby od prvního kola začalo sbírat body. Výsledky, výkony všech hráčů a hlavně předváděná hra v přátelských utkáních byly velmi dobré. Samozřejmě mistrovská utkání budou jiné, ale myslím, že máme na čem stavět. Hned první dvě domácí utkání nás dokonale prověří a ukáží na co opravdu budeme v soutěži mít.

Jak proběhla příprava ?
Letní příprava je vždy proložena dovolenými atd., takže se sestava hodně měnila. Určitě to nepomohlo v nějaké extra sehranosti týmu, ale na druhou stranu se mohli všichni hráči i z širšího kádru trenérovi ukázat a říct si tak o své místo v sestavě. Bylo dost přátelských utkání a výborné soustředění v Hovoranech, kde jsme utužili partu, trošku provětrali místní sklípek, ale zároveň dvakrát vyhráli. Generálka nám také vyšla na výbornou a jsem rád, že jsem stejný výsledek potvrdili i v prvním utkání s Vratimovem :))

Tvůj pohled na odchody a příchody hráčů ?
Odchody jsou vždy nepříjemné, obzvlášť když jsou to hráči, kteří za klub hodně odehráli a pomohli v minulosti k dobrým výsledkům a zároveň to jsou dobří kamarádi (Cabal, Šanda, Kaup, Minarčík, Ostrák). Kluci se ale rozhodli vyzkoušet štěstí jinde a já jim budu držet palce, aby se jim v novém týmu dařilo, kromě vzájemných utkání a zároveň doufám, že se zase někdy v bruntálském dresu společně potkáme. Co se týká nových příchodů tak jsem nadšen a musím zde pochválit trenéra a vedení klubu za úžasnou práci na přestupovém poli. Hráči jako Kyselý, Adamovský, Jaška, Hrabovský, Barteska, Mako.. Každý z nich může atakovat základní sestavu a udělat tak obrovskou konkurenci v týmu, což k vzhledem k náročné soutěži určitě bude potřeba. Zejména Kyselý a Adamovský budou doufám TOP posilami a rozdílovými hráči. Navíc kromě Jašky a Hrabovského jsou to všichni odchovanci Bruntálu takže jsem rád, že se vrací hráči, kteří si vyzkoušeli fotbal na profi úrovni a zároveň pro ně bruntálský fotbal hodně znamená. Myslím, že všichni perfektně zapadli do kabiny a budou velkým přínosem.

Jak se těšíte na derby s Krnovem ?
Zápasy proti Krnovu a Břidličné jsou vždy svátkem nejen pro hráče a také hlavně pro fanoušky. Bude to určitě vyrovnané utkání. Loni jsme spolu hráli 3x a vždy zápas skončil remízou. My ale do domácího utkání jdeme s tím, že chceme vyhrát a navázat na tři body ze zápasu s Vratimovem. Určitě nás ale čeká velmi těžký soupeř. Hlavně doufám ve vynikající diváckou kulisu. Minulý rok bylo na zápase skoro tisíc diváků a v tomto prostředí se každý hráč vybičuje k maximálnímu výkonu. Určitě se těším a věřím v naše vítězství!

Co by jsi chtěl vzkázat fanouškům ?
Chtěl bych jim hlavně poděkovat za to, že si vždy najdou volnou chvíli a rádi se vrací na stadion, aby nás podpořili. My se jim budeme snažit vždy odvděčit co nejlepším výkonem a snahou o výhru v každém domácím utkání. A když se nepodaří výsledek, tak chceme aby divák viděl, že každý nechal na hřišti všechno. Když tohle budeme předvádět, určitě si diváci cestu na stadion vždy najdou. Zároveň bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří se o bruntálský fotbal starají. Vedení klubu, sponzorům, všem trenérům od áčka až po nejmladší přípravku. Všichni jsou do fotbalu úžasně zapálení a snaží se všem vytvořit nejlepší podmínky pro trénink a utkání. Bruntálský fotbal už vychoval spoustu vynikajících hráčů a když vidím trenéry mládeže jak dobře s hráči pracují, vím že i nadále se tady bude hrát kvalitní fotbal a vysoká soutěž. Ještě jednou všem moc díky za podporu!


Děkuji za rozhovor
Jan Urban
 
( ZPĚT | vložil: Jan Urban, předseda FC SO Bruntál | tisk )


POSLEDNÍCH 20 SOUVISEJÍCÍCH ČLÁNKŮ: :: Zobrazit všechny související články ::Jazykový překlad pro zahraniční návštěvníky

(odkaz na překladač Google.com)

Partneři

 

Národní sportovní agentura

 


 

 


 

Moravskoslezský kraj

 


 

Sportuj s námi  |  Česká unie sportu

 


 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

www.msmt.cz

 


 

Oficiální stránky města Bruntál

Oficiální stránky města Bruntál www.mubruntal.cz

 

Základní informace

sídlo
FC Slavoj Olympia Bruntál
Zahradní 1, 79201 Bruntál

registrace
zapsán u rejstříkového soudu v Ostravě pod číslem L 12430

číslo účtu
KB Bruntál
107-7869350287/0100

IČO: 02999293

kontakt
Předseda FC - JAN URBAN
mobil: 420/606 840 173
e-mail: cusbruntal@seznam.cz

Tréninky / zápasy
07.03.2022:
28.02.2022:
28.07.2021:
15.12.2020:
15.12.2020:
Odkazy

stránky staršího dorostu


stránky mladších žáků (Facebook)


ml.přípravka 2007-2008


starší přípravka 2009


www.sportbruntal.czwww.fotbaloveturnajezen.
webnode.cz

www.olympiabruntal.cz


Regionální sdružení
ČUS Bruntál

www.cusbruntal.cz
www.hotelslezan.cz


©2014 FC Slavoj Olympia Bruntál, z.s. | tiskové chyby vyhrazeny.
Převzetí obsahu z těchto webových stránek není dovoleno bez předchozího písemného souhlasu vedení FC SO Bruntál, z.s.
(fotografie pro výrobu úvodního obrázku a pozadí webu poskytl František Kučera)

Webové stránky vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Další stránky věnované phpRS - www.phprs.net.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem, logotypy apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
.